Je pro vás důležité pohodlí? Rekuperační jednotky vám výrazně usnadní údržbu nemovitosti!

V dnešní době jsou ve většině domácností zapojeni do pracovního procesu všichni členové rodiny produktivního věku, kteří již dokončili studium. Výjimkou samozřejmě jsou rodiče pečující o malé děti, ti jsou ale zase vytíženi mnoha úkoly, které souvisejí se zabezpečením jejich ratolestí. Naštěstí tu je moderní technika, která dokáže pomoci s celou řadou rutinních činností, na něž mnohým po rušném dni nezbývá chuť a nezřídka ani energie a dostatek času. Při úklidu pomáhají průmyslové i robotické vysavače, pračky, sušičky i myčky nádobí, o vytápění se v mnoha objektech starají sofistikované systémy s možností programování požadované teploty během jednotlivých fází dne. A se zajištěním dostatku čerstvého vzduchu po celý den dokáží pomoci rekuperační jednotky.

Tady jsou důvody, proč je rekuperace vzduchu ideální i pro celou rodinu

Rekuperační jednotky omezí výdaje domácnosti 

Chcete ušetřit? Pak je pro vás rekuperace do bytu jako stvořená. Dokáže totiž snížit náklady na vytápění o celých 60 – 70 %. 

Rekuperace vzduchu zatočí s plísní i vlhkostí

Trápí vás doma nepříjemné vlhko, nebo dokonce do zdí objektu vzlíná voda a vytváří na nich nevzhledné mapy? Rekuperace vzduchu vás problému rychle a jednou pro vždy zbaví. 

Rekuperace vzduchu radikálně omezí výskyt alergenů a dalších škodlivin v ovzduší

Rekuperační jednotky zvládnou pročistit vzduch. Poradí si s alergeny, prachem i bakteriemi. Dokonce výrazně sníží i množství radonu, který do některých budov proniká z podloží. Rekuperaci do bytu proto ocení nejen astmatici, alergici a další lidé s respiračními obtíženi, ale úplně každý z členů domácnosti.

Rekuperace Aldes skvěle vypadá

Pokud se rozhodnete pro pořízení rekuperace Aldes, bude vaše rekuperace do bytu nejen užitečná, ale také skvěle sladěná se zbytkem interiéru.