Klamovka je místem, které všechny osloví svou zelení

Máte rádi klidné prostředí, kde lze nerušeně odpočívat? Mnoho takových míst najdete i v našem hlavním městě, které rozhodně není jen o betonu a nudné šedi. Výborná občanská vybavenost je zde na prvním místě, stejně jako zelené plochy, na nichž si lze užívat odpolední chvilky plné relaxace s rodinou.

Sport, nákupy, kultura, to vše v páté z pražských čtvrtí opravdu jen kvete. Pokud přemýšlíte o místě, kde byste se v budoucnu usadili a založili rodinu, proč by to nemohlo být právě zde? Tento region pomáhali v minulosti utvářet Clam-Gallasové, šlechtický rod s bohatou historií.

Dlouhodobá investice aneb realitní prostředí

Hledáte nové bydlení? Potom se vlastně neohlížejte na ekonomické cykly, příležitost se totiž nabízí tady a teď. Koupě bytu na Smíchově s sebou přinese zhodnocení v příští generaci a také zajištění pro vaše potomky. Nebudou totiž muset začínat aktivní kariéru s hypotečním úvěrem, což znamená snazší první krok do života.

Výhodou není jen okolní zeleň, která je v místním anglickém parku velice pestrá, ale také výborná dopravní dostupnost do centra města. Za zábavou nebo povinnostmi to už nebudete mít nijak daleko, což se v dnešní uspěchané době rozhodně počítá. Všechno, co je podstatné pro moderní život, budete mít v docházkové vzdálenosti.

Vybírat si lze z řady možností

Jaká nabídka je připravena? Klamovka se těší na své nové obyvatele a nabízí jim řadu atraktivních variant. K vybraným bytovým jednotkám patří předzahrádka, na níž můžete pěstovat okrasnou flóru a potěšit svou uměleckou duši. Na výběr je také mezi lodžií nebo terasou, případně také prostorným balkonem. Lze si také přikoupit prostorné garážové stání, díky němuž budete mít se svým vozem o starost méně. Teď už jen zvolit vhodnou dispozici, je pro vás ideální například 4+kk se 128 metry čtverečními?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *