Pojištění nemovitosti je v 21. století klíčovou otázkou

Kdo nemá pojištěný svůj majetek, ten jednoduše riskuje. Nikdo totiž nezná svůj osud dopředu a je jasné, že přijít do života může úplně cokoliv, včetně nepříjemností, s nimiž vůbec nebylo možné počítat.

Jak si zvolit vhodného pojistitele? Stačí, když si prohlédnete všechny varianty, které přicházejí do úvahy a pak z nich vyberete tu, co nejlépe vyhovuje aktuálním potřebám celé vaší rodiny. Pojistka by měla být co možná nejkomplexnější, to je rada číslo jedna. Nezvaná návštěva, která vás obere o cennosti nebo bouřka, krupobití a další rozmary přírody, to jsou bohužel zcela reálné scénáře.

Občanská odpovědnost je součástí

Rádi byste si sjednali pojistnou dohodu, která bude znamenat nejen ochranu vašeho obydlí, ale zahrne také tzv. občanskou odpovědnost? Pojištění nemovitosti 21. století nabídne nadstandardní ochranu, protože zahrnuje i různorodá katastrofická rizika a nevyžaduje kvůli tomu žádný příplatek navíc.

Co potřebujete k dohodě? Žádné složité dokumenty nejsou nutné, postačí, když uvedete do připraveného online formuláře počet metrů čtverečních obytné plochy nemovitosti, která má být předmětem pojistky. Díky tomu vám bude vypočítán roční paušál, jenž je pro každého stejný, a tedy maximálně spravedlivý.

Co může být předmětem pojištění?

Pojistit si lze nejen tepelné čerpadlo a garáž, ale také vybavení kanceláře, rekreační nemovitost nebo klasický byt v OV a rodinný domek, kde jsou až dva byty. V pojistné smlouvě může být samozřejmě uvedena také nemovitost, která se ještě stále staví. Stejně tak se nabízí pojistka bazénu, vířivky nebo vybavení ordinace, možnosti jsou velmi široké. A co vše je pojištěno? Kromě škody, kterou způsobí zvěř je to také pojištění elektroniky nebo případné zajištění náhradního ubytování až na celý rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *