Klidný domov nedaleko Prahy


Sehnat klidné bydlení pro rodinu s dětmi je kolikrát opravdu nadlidský úkol. Ruch velkoměsta už dávno není pro vás, ale zase si nedokážete představit každodenní nekonečné drkocání ve starém vlaku, jen abyste mohli nakoupit? Rodinnou idylku nemusíte hledat někde v horách či na samotě v lese, kde jen horko těžko seženete čerstvé pečivo. Výhodný kompromis mezi klidným domovem a výhodami života v Praze nabízí příměstské lokality.

Školy i obchody za rohem

Pro rodiče může být výběr domova samozřejmě náročný. Školy, úřady i obchody je sice dobré mít po ruce, ale vychovávat děti na panelákovém sídlišti také nemusí být zrovna to pravé. Pro kousek přírody a dětské hřiště se ovšem není nutné hned stěhovat na venkov, a opouštět tak většinu výhod, které město skýtá. Nádherný, a především klidný domov, můžete najít třeba hned deset minut od Zličína. Zahrada, klidné ulice a městský život doslova za rohem, co víc si můžete pro sebe i své děti přát. Prodej domů u Prahy se stále rozšiřuje, tudíž je opravdu z čeho vybírat.

Příměstské lokality jsou pro rodinnou pohodu doslova jako dělané. Pokud tedy sháníte pěkné a zároveň pro děti vhodné bydlení, nemusíte se s Prahou nutně loučit. Klidný domov můžete najít například hned v Drahelčicích u Rudné (Praha – západ), kde v rámci 3. etapy projektu Na Malé Růži roste 46 nových rodinných domů. Ten vám může zajistit nejen pohodu v srdci přírody, ale také domov podle vašich představ. Především díky příjemnému okolí i dobré dostupnosti města může poskytnout vhodné prostředí pro prodej domu Rudná u Prahy.

Čtyři nebo pět pokojů?

Projekt Na Malé Růži nabídl pohodové bydlení obklopené přírodou již devadesáti spokojeným rodinám a tím samozřejmě nekončí. Ve výstavbě jsou i další domy v Drahelčicích, které by mohly být to pravé třeba právě pro vás. Že je o ně velký zájem, svědčí i aktuální stav: volných domů k prodeji zbývá pouze 5. Záleží pouze na vás, jestli vám vyhovuje řadový dům nebo dvojdům, přičemž ke každému samozřejmě náleží pozemek. Nemusíte se bát ani o svůj automobil, domy vždy nabízí dvě parkovací stání na vlastním pozemku před domem. Domy ze třetí etapy by měly být dokončeny již v druhé polovině letošního roku.

Už není třeba se stresovat ohledně hledání pozemku ani výstavby od základů, projekt Na Malé Růži má vše pod palcem. Nabízí vám skvělou možnost poskytnout dětem bezpečný domov, který se zároveň příliš nevzdálí od městského života. Takže, je čas se připravit na stěhování!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup