Kvalita a styl, to je důležité nejen při výběru té nejvhodnější židli k PC


Sedíte často u počítače? Pak se určitě řadíte k té části populace, kterou až nezvykle pobolívají záda. Často za to může výběr nekvalitní židle nebo křesla. Pojďme si proto rozebrat, podle jakých kritérií bychom měli vybírat ty nejlepší možné židle k PC, kdy nám po každodenním posezení záda ještě poděkují (ano, samozřejmě myšleno s trochou nadsázky).

Počítačová židle by měla nabídnout nejen výškovou nastavitelnost, ale také opěrky

Pohodlí nadevše, to je heslo těchto židlí. Osmihodinová pracovní doba mnohým z nás nestačí, za počítačem musíme sedět ještě doma. Ne každý má notebook, se kterým bude sedět na posteli se zkříženýma nohama, posezení u stolního PC v pracovním koutku ještě neodzvonilo. Podhlavník nebo područky jsou určitě zajímavým bonusem, který přijde vhod hlavně tehdy, když si tak trochu hrajete na workoholika. Ulevte krční páteři, ale také kloubům, nikdo si přeci nepřeje zdravotní komplikace, že?

Do zdraví se rozhodně nebojte investovat, i zde platí, že kvalita něco stojí

Dva tisíce korun? Nezlobte se, ale to je pro kvalitní PC židli docela malá investice. Ideálem je spíš částka nad pět tisícovek, opravdoví fajnšmekři nezůstanou ani u desetitisícové hranice. Možností je totiž opravdu dost, nemusíte se uskromňovat ve svých požadavcích ani v nejmenším. Svou roli tu také hraje samozřejmě i móda, výběr barev je neméně důležitý. Počítačová židle musí být součástí interiéru tak, aby skvěle ladila a nepůsobila jako nějaký nežádoucí prvek. Barevné kombinace kancelářské židle jistě máte v oku, materiál si můžete nechat navrhnout u interiérových odborníků.

Na našem trhu najdeme například i speciální herní křesla, která nabízí i područky pro opravdu vášnivé PC hráče. Aneb kdo si hraje, ten určitě nezlobí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup