Plánujte oslavy chytře! Nezapomenutelná garden párty vyžaduje promyšlená opatření

party stan
party stan


Plánování narozeninové oslavy může kdekomu způsobit vrásky na čele. Nejen, že je potřeba zvolit, kdy a kde se celá událost bude odehrávat, kolik pozvete lidí, kam hosté složí hlavy, co se bude podávat za občerstvení, ale také je třeba zajistit opatření pro případ nepříznivého počasí. Aby vás nezaskočily nečekané změny povětrnostních podmínek během vaší garden párty, musíte přemýšlet nad vybavením, které na zahradu k tomuto účelu pořídíte. Jednou z možností, jak předejít nepříjemnostem spojeným s vnějšími vlivy, je postavení speciálních párty stanů, které vám

představí následující článek.

Proč párty stan?

Říkáte si, že k venkovní oslavě postačí pár hezky nazdobených stolů a laviček nebo židlí? Tak to jste zřejmě ještě nezažili oslavu v dešti. Léto přímo vybízí k venkovním slavnostem. Vysoko na obloze svítí slunce, rtuť teploměru neklesne pod 25 °C a vy se během svých radovánek můžete třeba osvěžit v bazénu. Taková idylka však může být rázem pryč, když se z ničeho nic obloha zakaboní a přijde nečekaný déšť, nebo dokonce bouřka. V takovém případě se urychleně snažíte zachránit jídlo ze stolů a promáčení hosté se utíkají schovat někam pod střechu. K tomu, abyste takové situaci předešli, slouží právě párty stany.

Ochrana před sluncem i větrem

Speciální konstrukce těchto přístřešků nabízí několik způsobů využití. Nejen déšť, ale i ostré slunce může být někdy hodně nepříjemné. Kromě toho, že si člověk snadno způsobí na přímém slunku úpal nebo úžeh, nesvědčí sluneční paprsky ani vystaveným pokrmům. Pokud na zahradu postavíte párty stan, získáte přístřešek, pod který můžete umístit stoly s občerstvením i místa k sezení. Docílíte tak stinného místa, kam je možné se schovat v případě nesnesitelného horka.

Jestliže termín oslavy připadl na den, kdy fouká silný vítr, umožňují tyto stany vytvořit zákryt z plachet, které se snadno přichytí ke konstrukci. Při vydatném dešti je možné těmito plachtami obehnat celý přístřešek, čímž vznikne soukromý párty hangár a bujará oslava může pokračovat v plném proudu.

Stany BRIMO a jejich výhody

Pakliže si nevíte rady při výběru párty stanu, máme pro vás tip na oblíbené stany BRIMO. Jejich výhodou je nejen variabilita, ale především rychlé rozkládání a automatický systém zajištění, díky kterému zvládne jejich složení i drobná žena. Navíc je možné vybírat z pestré nabídky barevného provedení i rozměrů. Výběr stanu tak přizpůsobíte náročnosti akce. Pro malé dětské párty postačí menší přístřešek, ale BRIMO nabízí také stany velkých rozměrů, jež poslouží třeba při svatební hostině. Konstrukce těchto stanů je vyrobena z ušlechtilé oceli, která zajišťuje jejich vysokou odolnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup