Novinka v povlečení na trhu, seznamte se s mikroplyšem


Povlečení z mikroplyše má doslova tisíc a jednu výhodu, jinak by zákonitě nebylo tak oblíbené napříč celou Evropou. Jedna z nejlepších variant pro příjemný a zdravý spánek, která je vhodná třeba i pro alergiky. Tento typ povlečení je prakticky bezúdržbový, po usušení ho jenom složíte do prádelníku nebo skříně a použijete, až znovu přijde čas. Jednoduché, že? Proč se vlastně zdržovat žehlením?

Hit desetiletí, který v létě ochladí a v zimě mimořádně dobře zahřeje

Povlečení, které během teplé letní noci trochu zchladí a během zimních měsíců drží tělesné teplo, se musí stát oblíbeným v každém případě. Velmi moderní vzhled a pestrý výběr motivů jsou také velkým plus, povlečení mikroplyš je na žebříčku popularity velmi vysoko. Velmi husté chloupky, které připomínají na omak samet, si zamiluje jednoduše každý! Dá se díky svým vlastnostem používat po celý rok, což je další velká výhoda. Na trhu je toto povlečení sice relativně krátce, ale získalo si za těch pár let obrovskou oblibu. Vyspíte se totiž doslova dorůžova!

Existují samozřejmě i jiné typy oblečení, ale ty nemají vlastnosti takzvaného mikroplyše. Krepové nebo flanelové povlečení je sice kvalitou samo o sobě, ale z hlediska módních trendů jde spíše o zastaralé modely. Mikroplyš je vhodný nejen pro astmatiky, ale i seniory a malé děti. Díky hřejivosti a hebkosti totiž zaujme v povlečení každou generaci…

Vyperete je v pračce na nízkou teplotu a pak jen pověsíte k usušení

Vyprat, pověsit, složit do prádelníku. Je to tak jednoduché! Pečlivé žehlení je tu úplně zbytečné, jemné mikrovlákno drží tvar, ale je i stálobarevné. Po letech se tak můžete těšit z odstínu, který jste si už prve vybrali v obchodě.

Další inspiraci můžete najít na tomto webu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup