Na dovolené hledejte odpočinek i inspraci

Ještě pár dnů a jsou tady prázdniny. Čas volna, vysněných dovolených, relaxace a odpočinku. Bohužel mají jednu velkou nevýhodu: zakrátko skončí a nám z toho úžasného období zůstanou jen vzpomínky. Udělejte to letos trochu jinak a přivezte si kousek dovolené domů.

Inspiraci najdete všude kolem sebe

Nemáme tím na mysli jen písek od moře, mušle nebo jiné suvenýry. Ty si určitě vozíte každý rok, ale tentokrát se zaměřte na něco trochu jiného – inspiraci. Ať už pojedete do zahraničí nebo zůstanete v tuzemsku, dívejte se kolem sebe. Pozorujte lidi, jejich oblečení, chování, domy, přilehlé zahrady, parky a inspirujte se. Třeba se vám to doma bude hodit.

Spoustu nápadů, které můžete zrealizovat i doma, najdete přímo v hotelu. Interiéry ubytovacích prostor bývají velmi zajímavě a stylově řešeny. Větší pozornost věnujte přímo pokoji, ve kterém budete spát. Všímejte si barevných kombinací, dekorací, dispozičního řešení i postele a jejího vybavení.

bedroom 5

Udělejte to doma také tak

Jestliže vás uchvátí postel s vysokým čelem a čalouněním až k zemi, s největší pravděpodobností se bude jednat o kontinentální postel. Jeden kus nábytku zahrnuje rám postele, rošt, matraci i krycí matraci. Velmi často se vyskytuje v amerických filmech, a vy ji můžete mít také doma. Široký výběr nabízí např. výrobce matrací Tropico Hilding Anders, a. s.

continental bed

Pokud se vám bude v hotelu spát lépe než doma, možná to bude matrací. Na hotelová lůžka bývají kladeny vysoké nároky, proto jsou vybaveny velmi kvalitními matracemi. Zkotrolujte doma vaši matraci a zamyslete se, jestli není čas vyměnit ji za novou. Vyberte si takovou, která přesně vyhovuje vašim požadavkům.

Povlečení vám připomene dovolenou

Kvalitu spánku výrazně ovlivňuje i barva povlečení a materiál, ze kterého je vyrobeno. Zjistěte, kdo vyrobil hotelové povlečení a pořiďte si ho domů. Až se s ním budete večer po náročném pracovním dni zakrývat, vzpomenete si, jak jste se měli na dovolené dobře.

Krásné chvíle z dovolené vám nikdo nevezme, jen se časem trochu vytratí z paměti. Letos to udělejte jinak a připomínejte si je co nejčastěji. Třeba právě při pohledu na dovolenkové povlečení nebo dekorace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *