Nové střechy pro rodinné domy i činžáky

Střecha chrání stavbu před vnějšími vlivy. Z toho vyplývá, že je nanejvýš důležité, aby byla vyrobena co nejprecizněji a z těch nejkvalitnějších materiálů.

Přizvěte si profesionály

Mnoho Čechů má pocit, že na většinu věcí souvisejících s opravami kolem domu, si vystačí sami. Omyl! U takových velkých zásahů do stavby, což oprava střechy rozhodně je, by určitě měli být odborníci. Domácí kutilství je jistě krásné, ale ne vždy je dobré se spoléhat pouze na svoje ruce. Při takové náročné činnosti totiž můžete snadno přijít k úrazu. Pád z velké výšky není žádná legrace a jeho následky bývají ve většině případů trvalé.
Dalším důvodem, proč se do oprav na střeše nepouštět svépomocí, je kvalita odvedené práce. Pokud nejste vyučený řemeslník a pokrývač, jak víte, že výsledek bude stoprocentní? Střechy musí vždy splňovat určitá kritéria, protože jinak nebudou vůbec sloužit tak, jak by měly. Nechcete přece střechu opravovat rok co rok. Lepší variantou je provést všechny práce na první pokus a správně.

Střechy na klíč

Firma Střechy Novák se zabývá vším, co souvisí se svrchní částí staveb. V její nabídce služeb naleznete rekonstrukce střechy, menší opravy a ještě mnohem více. Střechy Praha dokáží realizovat okolo 300 zakázek ročně a za dobu jejich téměř dvacetiletého působení na trhu mají na kontě dlouhou řadu spokojených zákazníků. Celý proces začíná vaší poptávkou. Následně se řeší trojrozměrná vizualizace projektu, smlouva a samotná instalace střechy.
V poslední době velice stoupá obliba podkrovních bytů. Firma se kromě rodinných domů mimo jiné zaměřuje také na činžáky. Zde, pod nově vybudovanou střechou, vznikají prostory pro luxusní obydlí. Bydlení v činžovních domech nemusí být nutně stísněné a nepříjemné. Při dobře provedené rekonstrukci se dají vytvořit hotové zázraky.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup