Objevte kouzlo paletových regálů


Bez paletových regálů se dnes neobejde žádný velký sklad, ani nemluvě o obrovských logistických centrech se spoustou zboží a materiálů. Jen těžko byste dnes hledali lepší skladovací systém než ten, který poskytují právě paletové regály. V čem tkví jejich síla? Především ve variabilitě, skladnosti a perfektní uspořádanosti. Díky použitým technologiím a konstrukčním řešením je možné skladovat produkty v baleních i kusech za pomocí vysokozdvižného vozíku. Tento systém ušetří zaměstnancům fyzickou námahu a zaměstnavatelům vynaložené finanční prostředky a mzdové náklady na zbytečný počet pracovních míst. Následující řádky přinášejí výčet těch nejlepších vlastností, kterými se paletové regály pyšní.

Variabilita a efektní využití především

Dnešní doba klade značný důraz na efektivitu práce. Ani výrobci paletových regálu proto neztrácejí krok a snaží se je uzpůsobit tak, aby splňovaly nároky, pokud možno každého zákazníka. Je jasné, že každému vyhovuje jiné rozložení regálů, ať už kvůli skladovanému zboží, nebo proto, že zkrátka chybí dostatečný prostor. Paletové regály umožňují mnoho kombinací a svými variabilními schopnostmi se dokážou přizpůsobit i vašim potřebám. K ještě lepšímu využití prostoru lze regály kombinovat s veškerým dostupným příslušenstvím, např. rošty, rámy, výplněmi polic a dalšími možnostmi pro perfektní organizaci.

Pevný a odolný materiál až na prvním místě

Paletové regály se vyrábějí z těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů s důrazem na robustnost a bytelnost celkové konstrukce. Při výběru se doporučujeme obracet pouze na takové prodejce a výrobce, kteří se řídí normami a platnými bezpečnostními předpisy stanovenými zákonem. Bezpečnost by v logistickém centru měla hrát nejvýznamnější roli, aby k úhoně nepřišlo zboží, ani pracovníci.