Originální tapety do moderních interiérů


Malování většina hospodyní nemá příliš v lásce, nadělá se spousta nepořádku, který je potřeba rychle uklidit, nejlépe než barva zaschne na podlaze nebo na všem, co nebylo řádně přikryté. Především malování štětkou, to je pro úklid hotová pohroma. Váš interiér však můžete zrenovovat i bez nepořádku. Někteří se pustí do tapetování. Lepení papírových a vliesových tapet však také není zcela bez nepořádku. To byste museli použít samolepicí tapety a dekorace, jejich instalace je velmi rychlá, snadná a především nezanechává nepořádek.

Tapety jsou i pro děti

Tapety představují moderní a jednoduchou možnost, jak zútulnit váš domov, lze je použít do kterékoli místnosti, tapety jsou dekorativní, barevné, lze je použít na celý pokoj, některou ze stěn nebo v případě fototapet nahrazují umělecká díla. Tapety se vyrábí v nejrůznějších designech, vzorech, barvách a motivech. Dokonce jsou některé tapety vhodné i do vlhkého prostředí, například do koupelny či kuchyně. Do dětských pokojů jsou nejlepší 3D tapety, to jsou fototapety s dekorem, který má trojrozměrný efekt. Tyto tapety vytváří v dětských pokojích neopakovatelnou atmosféru. Děti mají pocit, že jsou přímo na hradě své oblíbené princezny, na závodní dráze s Bleskem McQueenem nebo třeba na staveništi s Bořkem stavitelem a jeho kamarády.

Ozvláštněte váš obývák fototapetou

Fototapety jsou velkoformátové fotografie, které se velmi dobře hodí k dekoraci obývacího pokoje, pracovny, ložnice nebo studentského pokoje. S fototapetou se rázem ocitnete v přírodě na úpatí hor, na pustém exotickém ostrově, na Brooklynském mostě nebo třeba v africké savaně. Budete-li chtít využít ještě čistší metodu dekorace interiéru, potom sáhněte po samolepicích tapetách či dekoracích, které stačí sejmout z podkladového papíru a nalepit na určené místo. Díky tapetám a samolepicích dekoracím dodáte vašemu bydlení zcela nový nádech.