Pojistka proti zlodějům a vandalům se vyplatí


Jste vlastníkem nemovitosti a máte fobii z toho, že vám ji vykradou zloději nebo poškodí vandalové? Statistiky policie jsou neúprosné. Za oběť pobudům, kteří se rozhodnout loupit nebo ničit, padnou za tisíce bytů a domů ročně. Adekvátní obrana v podstatě neexistuje, majitelé mohou sáhnout pouze k preventivním opatřením.

Mechanickou prevencí je uvést do chodu všechna dostupná bezpečnostní zařízení a napojit se na hlídací agenturu. Praktickou prevencí pak smluvení dobré pojistky, která vyplatí náhradu případné vzniklé škody. Pojištění domácnosti představuje ochranu v případě požáru, výbuchu, přímého úderu blesku, vichřice, odcizení zabudovaného příslušenství budov, povodně, záplavy, krupobití, sesuvů půdy, ale i při poškození budovy třetí osobou, vandalismem či při krádeži vloupáním.

Pojistka, která řeší nenadálé situace

Člověk si říká, že se ho to netýká, ale opak je pravdou. Nikdy neví, kdy si zloději, nekalé živly nebo prostě jen špatný osud vybere na paškál právě jeho. Majetkové pojištění přestavuje tu nejlepší možnost, jak soukromý majetek správně zajistit proti nenadálým situacím. Do jeho kompetence spadají oblasti Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení.

Ochrana před sebou samými

Velmi milým zpříjemněním je bonusové pojištění proti blbosti. Občanská odpovědnost je totiž mnohdy velmi podceňovaná. Jedná se o krytí škod způsobených činnostmi, které jsou v občanském životě běžné a neúmyslně zaviněné. Vyplatí se například při takových lapáliích, když sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky, zabouchnete si dveře nebo ztratíte klíče, omylem shodíte zboží v obchodě, omylem zraníte někoho při sportu nebo nechtěně poškodíte majetek spoluobčana.

Pojištění se automaticky vztahuje na pojištěnce, celou jeho rodinu a je uzavíráno bez spoluúčasti. Velmi seriózní ochrana vzhledem k tomu, že dokáže jistit až do výše 10 milionů a její platnost je celosvětová. Nečekejte, až vás štěstí opustí a jděte svému štěstí naproti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup