Pražský Michle a nové byty

Michli se říká Michle již pěknou řádku let. První zmínky datujeme již od 12. století, kdy vznikla jako malá osada. V současné době tu již nenajdete zemědělské půdy ale spíše moderní rezidence. Jednou z nich je třeba Hadovitá, jež stojí na kopcích Michelské stráně. I když byly tyto budovy pro všechny velkou výzvou, projekt se povedl až do posledního puntíku. Přesvědčte se sami.

Představení Prahy 4

Požadavky byly skutečně vysoké. Bydlení mělo podle návrhů poskytovat dostatek přírodního světla, komfortu i prostoru. Díky tomu jsou byty značně elegantní a moderně minimalistická. Jsou připraveny na to, aby si do nich každý přinesl svůj vlastní styl. V Praze 4 navíc naleznete hodně příležitostí k aktivnímu životu. V okolí jsou obchodní centra, sportovní centra ale i krásná příroda. Můžeme říci, že místo je klidné ale zároveň je cítit, že je součástí velkoměsta.

Blízko nově vznikajících bytů v Michli najdete školky, školy a také gymnázia. Je to zkrátka lokalita vhodná pro rodiny s dětmi. S těmi můžete vyrazit například i do Kunratického lesa, kde se nachází plno zábavných atrakcí. Třeba dětské hřiště, minizoo nebo výběh pro daňky a srnce.

Zafinancování

Zajímá vás, jak je to s financováním takto luxusních domů? Pro naše klienty jsou připraveny velice výhodné podmínky hypotečního úvěru. To znamená velmi nízké úroky, nulové poplatky navíc a také znalecký posudek zdarma. Navíc zajistíme kontakt mezi vámi a bankou. To je často velice složitá věc.

Pro více informací o rezidenci Hadovitá, jejím okolí a dále přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz..


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup