Roubené a srubové domy


Čím dál více lidí hledá kvalitní bydlení, které se za ta léta stalo životním stylem. A stále více lidí hledá bydlení v roubeném nebo srubovém domu, kde má bydlení své specifické kouzlo. My ve WOOD-LIFE se snažíme našim zákazníkům zprostředkovat přesně takové moderní srubové domy, které jsou postaveny jen z přírodních materiálů. Hlavní pro nás je ctít přání zákazníka a mít ke každému individuální přístup, aby mohl bydlet v době přesně podle jeho představ. Díky dřevěnému materiálu dokážeme vybudovat domov, který v sobě bude kus přírody.

Roubené a srubové domy

Jedna z největších devíz roubených a srubových domů od WOOD-LIFE je bezesporu jejich termoizolační schopnost. V zimních měsících to nejvíce poznáte na účtu za energie, jelikož díky termoizolaci nebude potřeba tolik topit. Naše sruby mají ale více výhod. Přírodní materiál vytváří vlastní vnitřní klima, které pomáhá proti civilizačním chorobám, respiračním nemocem a alergiím a dobře odbourává stres.

Ke stavbě našich roubených a srubových domů je používáno jen to nejkvalitnější dřevo, které vybíráme pouze ze zdravých smrků, borovic a cedrů. Pod drobnohledem vybírané dřeviny skvěle zadržují teplo a díky specifické vůni a barvě mají příjemné účinky na vnitřní pohodu obyvatel srubů a domů. Díky držení vody si sruby udrží stálou vlhkost v letních i zimních měsících. U našich dřevěných staveb vám navíc můžeme garantovat záruku až 36 měsíců, jelikož stavíme pouze z certifikovaných dřevin.

Srubové domy Woodlife

A proč jsou dřevěné stavby stále více oblíbené? Díky variabilitě dřevěného materiálu totiž není problém během stavby cokoliv změnit. Hlavní je, aby byly splněny zákazníkovy požadavky a přání, protože to je pro nás ve WOOD-LIFE nejdůležitější. Cílem je postavit srubový dům nebo roubený dům přesně podle vašich představ. Věříme tomu, že žádný srubový dům nevypadá stejně. I proto byly naše objekty už poněkolikáté vybrány do soutěže o dřevostavbu roku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup