Roubenky jako z pohádek, moderní dřevěné bydlení

Při pohledu na aktuální trendy si nelze nepovšimnout zvýšeného výskytu dřevěných stavebních objektů. Sruby a dřevostavby zdobí nejedno předměstí či odlehlé místo daleko za zraky sousedů z nejbližší vesnice. Jen málo kdo odolá té pohádkové atmosféře, kterou ze svého nitra tyto domy vysílají. Jedná se o doslova nevyčerpatelnou studnici inspirativního pohlazení pro vaší duši i mysl. V posledních letech se objevuje stále více zájemců o tradiční roubenky v moderním provedení, jejichž výstavba podléhá bezchybným technologickým postupům.

screen-woodlife-sruby

Roubenky a srubové domy na klíč

Pokud patříte mezi potencionální zájemce o  tento typ stavby, určitě přijměte pozvání k nezávazné virtuální prohlídce a navštivte internetové stránky společnosti Woodlife, kde naleznete typové sruby v katalogovém představení. Teprve až po shlédnutí tamní fotogalerie pochopíte, proč jsou roubenky natolik oblíbenou dřevostavbou.

Kvalitní smrkové dřevo, opracování a technologické postupy vdechují celé konstrukci nezaměnitelný půvab. Společnost Woodlife patří mezi profesionální poskytovatele komplexních služeb z tohoto oboru, nebojte se na tyto odborníky obrátit se svou představou o komfortním bydlení a využít rozšířené služby dřevostavby na klíč.

Roubenky pro každého milovníka přírody

Roubenky jsou chaty srubové konstrukce s trvale příznivými vlastnostmi. Veškeré roubenky se staví z plnohodnotného a především kvalitního smrkového hoblovaného dřeva opracovaného dvojitou péro-drážkou.

Určitě nikoho nepřekvapí že jsou obvodové stěny zatepleny tepelnou izolací. Všechny realizované dřevostavby společností Woodlife spadají do segmentu zvaného nízkoenergetické domy. Co se týče otázky obvodových stěn z pohledu interiéru a jednotlivých příček, tak tento krok je vždy zcela na majiteli. Výstavba dřevostavby se tak stává individuálním procesem s maximálním ohledem na přání klienta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *