Utrácíte peníze, které nemáte? Chyba!

Utrácet peníze, které vlastně ani nemáte – zdá se vám to absurdní a nemožné? Pak věřte, že tak nemožné to ve skutečnosti není! Až žalostně mnoho lidí dělá tu chybu, že bez rozmyslu utrácí své finance a ve finále ani pořádně nevědí, za co a kam je investovali. Následně se potom diví, že s penězi nevychází a že neustále pociťují jejich znatelný nedostatek. V dnešním článku vám představíme nejčastější finanční chyby, kterých se možná – vědomě či nevědomě – dopouštíte i vy!

rKqtrZhfNtCckuWSDnFteyARr1w76op_rAeuyQ6MDgU

Bezmyšlenkovité nákupy s kreditkou

Máte problém vyjít s penězi, které se z vaší kapsy pokaždé rozkutálí se strašnou rychlostí? První příčinou mohou být nákupy s kreditní kartou. Mít kartu kreditní nebo debetní je dnes úplně běžné. Chybou není jejich vlastnictví, nýbrž jejich bezhlavé používání. Možná se i vy necháte zlákat placením bezhotovostně, což je sice pohodlné a praktické, ale často vede k tomu, že o svých penězích ztrácíte přehled.

Vícero bankovních účtů

Mnoho lidí je natolik důvěřivých a naivních, že se dají velice snadno zlákat nabídkami nejrůznějších bankovních společností, což má za následek vlastnictví i vícero bankovních účtu naráz. Jestliže nepatříte mezi milionáře, abyste si na každé konto mohli uložit pořádnou sumu peněz, pak se vám vícero účtů nemůže vyplatit. Akorát tak platíte zbytečné poplatky za jejich vedení.

Půjčky jako na běžícím pásu

Pamatujete si na začátek dnešního článku, kde jsme psali, že lze utrácet peníze, které ani nemáte? A mysleli jste si, že je to nemožné? Pak vás tento odstavec přesvědčí, že to není tak úplně pravda! Určitě víte, že půjčky jsou dnes velmi snadno dostupné, což je příčinou toho, že si je lidé sjednávají jako na běžícím pásu. Následně skutečně utrácí peníze, které nejsou jejich a akorát se tak dostávají do dluhové pasti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *