Typy dveřního kování pro firmy i domácnosti

Zařizujete si byt, dům nebo kancelářské prostory? Pak se vám jistě bude hodit tip na dveřní kování. Kam které patří a které z nich je nejbezpečnější? To se dozvíte na následujících řádcích.

Interiér versus exteriér

Nejprve je dobré si uvědomit, že existuje interiérové dveřní kování a exteriérové dveřní kování. Pro exteriéry se hodí bezpečnostní kování, naopak do interiéru především kliky, madla nebo takzvané mušle na posuvné dveře.

Samozřejmě máme i různé typy klik:

  • štítové kliky – sestávají z kliky a štítu (při jejich výběru se řiďte vzdáleností mezi osou kliky a otvorem na klíč a také tloušťkou dveří)
  • rozetové kliky – jde o samostatnou kliku a otvor na klíč
  • bezpečnostní kování – je vhodné do vchodových dveří

Na toaletu a do koupelny

Existují i takzvaná madla, která se nejčastěji používají na vchodové nebo posuvné dveře. Dále se vyrábějí nalepovací madla, případně madla vhodná na skleněné dveře. Na posuvná dvířka navíc můžete použít i takzvané mušle. Ty jsou vhodné na koupelnové dveře a dveře na toaletu.

Výhodně pro firmy i živnostníky

Pokud potřebujete s čímkoliv ohledně dveřního kování poradit, obraťte se na společnost Klíčový servis s.r.o. Svou činnost soustředí především na bezpečnostní zámky, autoklíče, ale také zadlabací zámky. Pro firmy, živnostníky a SVJ dokonce vytváří individuální ceník s možností platby na fakturu.

Klíčový servis s.r.o. dbá též na ekologii. Recykluje obalové materiály a tím šetří životní prostředí. Kromě toho spolupracuje pouze s dopravci s ekologickým způsobem dopravy s minimální uhlíkovou stopou.

Zavolejte nebo napište do firmy a zeptejte se, na cokoliv potřebujete. Firma poskytuje komplexní technickou podporu při výběru produktů i při jejich montáži.

Široká nabídka

Za naší široké nabídky si vybere opravdu každý, těšit se můžete například na:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *