Opravy a nátěry ve výškách

Vlastníte firmu a rozsáhlé anebo i menší kancelářské a výrobní prostory a aktuálně sháníte někoho, kdo by vám natřel nebo opravil střechu, fasádu či umyl okna? Toto je práce pro vyškolené pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti s výškovými pracemi.

Foto: pixabay.com

Údržba a oprava střech

Na opravy a nátěry střech mnozí zapomínají, přitom jde o nezbytnou činnost, chcete-li, aby vám střecha vydržela dlouhá léta. Povrch střechy je tepelně nejnamáhanější plochou celé stavby. Teplota střechy během roku kolísá v rozmezí až sta stupňů Celsia. Proto je dobré čas od času střechu prohlédnout, případně opravit a natřít.

Ušetřete peníze

Stejně tak není radno podceňovat drobné praskliny na fasádě, které se postupem času mohou přehoupnout do nákladných oprav. Proto je dobré opravit i menší prasklinky dřív, než bude pozdě a než vás celá oprava přijde na stovky tisíc korun. Rovněž je zapotřebí pravidelně opravovat dilatační spáry, například u panelových domů. Nejenže kazí estetiku celého domu, ale také se stávají zdrojem chladu.

Mytí oken

Ať už chcete na svém domu nebo firmě provést jakoukoliv výškovou práci, spolehněte se na odborníky ze společnosti Hardy MT. Kromě výše zmíněných činností se specializuje i na mytí oken ve výškách, odstraňování sněhu a ledu, čištění a opravy okapů a též vám zrealizuje ochranu proti holubům.

Desítky let zkušeností

Společnost Hardy MT funguje již od roku 1998 a za dobu své existence se vyškolila a získala bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, lakýrnictví, stavební práce i klempířství. Disponuje pouze odbornými pracovníky, kteří veškeré výškové práce zvládají levou zadní.

Výškové práce Praha

Pokud hledáte někoho, kdo vám výškové práce zhotoví rychle, kvalitně a za rozumnou cenu, dál už hledat nemusíte. Ať jste z Prahy nebo jiných měst, neváhejte firmu Hardy MT kontaktovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *