Užívejte si léto ve svém bazénu

Rozhodli jste se pořídit si bazén, nebo tento krok zrovna zvažujete? Máte široké možnosti výběru, co se týče velikosti, typu, konstrukce i dalších parametrů. Oblíbená je zapuštěná varianta. Jaké jsou její přednosti a kde ji koupit?

Zapuštěné bazény a jejich výhody

Zapuštěné bazény jsou na rozdíl od těch nadzemních v úrovni terénu. Proto je nutné před jejich instalaci provést úpravu a celkově musíte dobře promyslet realizaci.

Na druhou stranu vám toto řešení přinese mnohé výhody. Jednou z nich je snadný vstup do vody, což ocení především lidé s horší pohyblivostí a rodiny s dětmi. Zapuštěná varianta vám umožní pořídit si bazénové zastřešení, díky kterému si budete vodních radovánek užívat nejen v tropických dnech. Koupat se budete moci až půl roku. Zastřešení zvyšuje také bezpečnost bazénu. To je další přínos pro rodiny s malými dětmi. A v neposlední řadě zapuštěný bazén lépe vypadá. Stane se pěkným prvkem vaší zahrady.

Vyrábí se z různých materiálů – betonu, plastu, sklolaminátu, termoplastu, keramiky atd. Každý má své výhody i nevýhody. Záleží na vašich preferencích.

A kde koupit zapuštěný bazén?

Kvalitní a cenově dostupné bazény nabízí společnost Rentmil. Potěší vás široký výběr i možnost tvorby bazénu na míru. Přizpůsobte ho svým nárokům a charakteru zahrady.

Volit můžete mezi různými barvami a vzory. Kvalitu i výběr umožňuje výroba plastových bazénů z polypropylenu s UV stabilizátorem, na niž se firma zaměřuje. Konkrétně jde o německý plast Polystone P výrobce Röchling. Je odolný vůči UV záření a odolá rovněž mechanickým a povětrnostním vlivům. Celkově oceníte velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Firma Rentmil dále poskytuje zastřešení, díky němuž se budete moci koupat delší dobu v roce a zároveň ušetříte za vytápění a chemii. V nabídce najdete i rozmanité bazénové příslušenství.

A co vy? Stále ještě uvažujete o koupi bazénu, nebo už máte jasno? Dopřávejte si (nejen) letní radovánky u vody v pohodlí vašeho domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup