Vánoční dárek pro vašeho partnera může vonět třeba po olivách

Připravit se na sváteční dny může být pro někoho obtížné. Jiní však vědí, že výběr dárků po internetu ušetří čas a bude znamenat konec mnoha starostí. Otevírací doba obchodů a volné chvilky, kdy nejste v práci, to už řešit rozhodně nemusíte. Půjde jen o pár kliknutí, sázku na prověřenou značku, chvíle radosti u vánočního stromku. Vyberte něco pro partnera, který rád vaří a kuchyně pro něj rozhodně není cizím termínem. Nebo miluje zeleninové saláty? I tehdy jsou olivové dárky vítané, zkusí zase něco nového!

Chuť a vůně podle středomořských destinací

Z Chorvatska chutná tak a ze Španělska zase jinak. Vyberte si klidně cestu po Evropě a okuste od každého kousek. Vánoční dárek může mít různé podoby a kdo vybírá originálně, rozhodně se nikdy nesplete. Do kuchyně je to právě olivový olej, jenž má výbornou pověst. Který jiný tuk se hodí snad ke všem dietám? A to je jen pomyslná špička ledovce, neboť jeho celkový přínos pro zdraví je hodně zajímavý. Slyšeli jste už někdy například o polyfenolech? Pokud ne, možná vás pestré informace docela překvapí.

Je pravda, že dárek pro muže se nemusí vybírat vždy jednoduše, ale když znáte důvěrně jeho koníčky, máte velký náskok před ostatními. Může jít o zdánlivou maličkost, která přitom vykouzlí několik perfektních obědových menu. Silvestr je doslova jen pár dnů po Štědrém večeru a můžete tedy plánovat, zkoušet nové recepty, ochutnávat a prezentovat se jako labužníci před celou širokou společností. Jemný olivový olej vystřídá výraznější, zkusíte polévku místo prorostlé krkovičky, užívejte si života ve všech jeho obrazech. Na talíři je to totiž nadmíru báječné téma! Extra panenský olivový olej na olivum.cz pochází ze všech koutů Evropy, kde se pěstují olivy a kde mají farmáři skvělou pověst. Žádná druholigová kvalita, naopak, to nejlepší v každé kapce.