Vybavujeme dětský pokojíček

Vybavujete dětský pokoj Vašemu dítěti a rádi byste mu také zdi jeho pokoje vybavili tak, aby mělo radost z pobytu v této místnosti? Nechejte se inspirovat https://www.goodgameempire.eu/ od internetové prodejny Tapety Šárka. Pro dětské tapety z této internetové prodejny jsou charakteristické zejména pestré motivy a originalita.

Dětskými tapetami z této prodejny vybavíte, jak dětský pokojíček synovi, tak dceři. Dětskými tapetami z Tapety Šárka vybavíte velmi moderně Vašemu dítěti jeho pokoj. Vybrat si však můžete také z tradičních motivů. Konkrétní nabídku jednotlivých tapet si můžete prohlédnout na této webové adrese https://www.goodgamebigfarm.cz/ .

shutterstock_143264563

Do pokoje starších děvčat doporučuje internetové prodejna Tapety Šárka umístit například https://www.goodgamebigfarm.cz/  z kolekce Childerns Paradiese č. 54119. Tyto tapety v podobě rostlinných motivů s příjemnou grepovou barvou projasní každý dívčí pokoj. Velmi oblíbené tapety do dívčích pokojů jsou také vliesové tapety taktéž z kolekce Childern Paradiese s kódem 54148. Z těchto tapet na Vás dýchne atmosféra francouzského prostředí. Tapeta je vysoce odolná proti mytí. Vzory tapet jsou reliéfní s kovovým odrazné plochy v duhových barvách. Monochromatická tapeta má matný, mírně drsný povrch.

Ode dne objednání můžete počítat s dodáním tapet do čtrnácti dnů. Cena jedné tapety činí 758 Kč. Do pokojů menších dětí se skvěle hodí především papírová tapeta Rasch, Piccolo 2015 s číslem 270808. Z tapet se na Vaše děti budou dívat oblíbené dětské postavičky v podobě medvídků a myšek. Papírové tapety jsou vyráběny ze zdravotně nezávadného materiálu. Máte-li doma malého školáka, pak Vás určitě nadchnou papírové tapety Rasch, Piccolo s číslicemi v barevném podání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *