Xfer – to je velkoobchod s firemními a reklamními oděvy


Potřebujete pro své zaměstnance pracovní oblečení? Společnost Xfer již dvacet let jako přímý výrobce textilu nabízí reklamní textil, ale i sportovní a volnočasové oblečení, a rovněž firemní oděvy.

Textilní velkoobchod se může pochlubit vlastními výrobky

Firma Xfer pod vlastní stejnojmennou značkou vyrábí především reklamní trička, polokošile a mikiny. Modely oděvů prodává v celé škále barev. Lze je tak snadno začlenit do firemních outfitů podle corporate identity konkrétní firmy. Oblečení je ve vysoké kvalitě, má moderní střihy a k dispozici jsou všechny potřebné velikosti dámských, pánských a i dětských oděvů.

Kromě toho, že lze oděvy firmy využít jako pracovní oblečení, hodí se i pro reklamní oděvy. Opatřit je lze logem nebo jinými identifikačními prvky či grafickými motivy. Ty se aplikují ve formě potisku nebo výšivky.

Dalšími značkami v nabídce jsou ROLY a coFEE

V sortimentu firmy velkoobchodu Xfer najdete i značku ROLY – volnočasové oblečení prestižního španělského výrobce Gor Factory S. A. Specialitou je nabídka čepic značky coFEE. Jde o největšího distributora reklamních čepic ve střední a východní Evropě.

Nabídka Xfer obsahuje i speciální pracovní oděvy, kde najdete reflexní oděvy, ale i klasické pánské či dámské košile, kalhoty nebo zástěry. Pracovní oblečení velkoobchod nabízí opět ve všech běžných velikostech až do velikosti 3XL.

Když si jde firma zasportovat

Pokud potřebujete obléct svůj firemní tým do sportovního, i zde vám velkoobchod Xfer nabídne kompletní sportovní dámské i pánské oděvy: trička, tílka, dámské sportovní podprsenky, šortky, tepláky, sportovní elastické kalhoty, ponožky i sportovní sety, které lze využít jako dresy.

Oblečte zaměstnance stylově

Velkoobchod Xfer vám dodá potřebné pracovní oblečení a v případě zájmu zajistí potisk či výšivku na oděvy. Jako nadstandardní službu mohou velkoobchodní partneři využít i zakázkovou výrobu oděvů. Obrovská nabídka letního i zimního sortimentu reklamních a firemních oděvů v top kvalitě vás určitě uspokojí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup