Barová židle: posezení na vysoké noze!

Výdobytkem moderní doby nejsou jen kuchyňské ostrůvky uprostřed místnosti, ale i velice populární barové pulty, ke kterým v žádném případě nesmí chybět barová židle. Jestliže vám vzhled vaší kuchyně připadá fádní a bez nápadu, je ten nejvyšší čas pořídit si elegantní barový pultík a k němu vkusné barové stoličky, které vám poskytnou komfortní sezení na vysoké noze.

Barová židle: výška tak akorát!

První otázkou pro výběr barové židle je její ideální výška. Na současném trhu jsou k dostání barové stoličky nejrůznějšího provedení, jež se od sebe liší nejen vzhledem, ale i výškou. Ideální barová židle je taková, která vám poskytne nejen dostatek pohodlí, ale která vám zároveň zajistí ideální posezení u pultu.

Barová židle: která je ta pravá?

Odbočíme-li na chvíli od otázky vzhledu, který je sice velice důležitý, nikoli však nejdůležitější, dostaneme se plynulým krokem k vlastnostem barových židlí. Dejte si záležet, aby vám vybraná barová židle byla dostatečně stabilní, bezpečná a pevná. To jsou nejdůležitější kritéria pro její výběr. Pokud si na židli sednete, nesmíte mít strach, že se co každou chvilku sesunete dolů jako domeček z karet!

Barová židle: jak ji sladit s okolím?

Nyní již na chvilku k tomu designu. Aby vaše kuchyně působila jako jeden harmonický celek, je velice důležité, aby barové židle ladily nejen k samotnému barovému pultu, ale i zbytku místnosti. A to nejen co se týče barev, ale i materiálu a tvaru. Máte-li dřevěnou kuchyň, vsaďte na dřevěnou barovou stoličku, naopak je-li vaše kuchyň laděna do nerezu, víte, jakým směrem se máte vydat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *