Chcete koupelnu, která se snadno uklízí? Víme, jak by měla vypadat!

Praktickou koupelnu od podlahy až ke stropu, ve které bude každý úklid hračka, si tajně přeje snad každá hospodyňka. Bohužel ne vždy je realita tak růžová, jak jsme si vysnili. Jestliže i vaše koupelna nepatří po praktické stránce k nejlepší špičce, pak je náš dnešní článek určený právě vám. Poradíme vám jednoduché fígle, díky kterým si úklid zamilujete a vaši koupelnu rázem budete vnímat úplně jinak.

Obložená vana

Jestliže chcete vaší koupelnu pasovat na praktickou, dejte sbohem retro vanám stojícím na nožičkách, které jsou příčinou složitého a neoblíbeného úklidu v tomto prostoru. Jestliže takovou vanu máte, pak se při každém uklízení musíte shýbat, abyste se dostali k prostoru pod vanou. Je to nudné, zbytečné, nepraktické a unavující. Mnohem lepší je koupelnu doplnit vanou, která bude obložená ze všech stran.

Nábytek na nožičkách

Nábytek na nožičkách je v podstatě to samé, jako vana na nožičkách. Úklid je díky těmto kouskům mnohem náročnější a vy tak velmi často koupelnu opomíjíte a potřebnému úklidu se vědomě vyhýbáte. Pokud máte tu možnost, pak takový nábytek vyměňte za závěsný. Ten vaší koupelnu příjemně oživí a zároveň z ní udělá mnohem praktičtější místo.

Obklady

Máte-li v plánu koupelnu rekonstruovat, pak svou pozornost určitě zaměřte na obklady. Je logické, že větší kachličky a tedy i menší počet spár, bude pro vaší koupelnu daleko lepší a na úklid rozumnější. Mezi spárami se skrývá nejvíce nečistot a spousta lidí je vědomě delší čas nečistí. Abyste si úklid usnadnili a zároveň předešli zašlým spárám, pak si koupelnu ozdobte velkoplošnými obklady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *