Sprchové sloupy dokážou udělat ze sprchování zážitek!

Lidé se zpravidla dělí na „vanaře“ a „sprchaře“ – „vanaři“ si musí nutně pohovět ve vaně plné pěny alespoň 3x týdně, „sprchaři“ si naopak užívají masáže zad proudem vody a vanu si dobrovolně nenapustí, jak je rok dlouhý. Jedno mají obě skupiny společné – snadno si zamilují sprchování pod proudem vody ze sprchového sloupu.

Jak sprchový sloup vypadá a jak funguje?

Pokud zrovna neplánujete vytvořit ve svém bydlení zbrusu novou koupelnu, zřejmě už v ní nějaký ten sprchový kout máte. Jenže pokud vám nestačí obyčejná baterie, hadice a tryska, pak už jste – ač nevědomky – vykročili ke koupi sprchového sloupu. Ten totiž můžete nasadit do hotového koutu nebo k vaně, a to buď na starou baterii, nebo rovnou s baterií novou.

Většina sprchových sloupů se skládá ze sprchové tyče, sprchové hadice, horní a ruční sprchy – pro případ, že nechcete jen stát pod vodou, ale užít si její blahodárný vliv pěkně zblízka. Vybíráte-li si sprchový sloup přímo s baterií, promyslete si, zda se vám zamlouvá spíš ta páková, nebo moderní termostatická baterie. Součástí některých sloupů je i mýdlenka, nemusíte si tak lámat hlavu se sháněním praktických doplňků.

Praktická i designová vychytávka do každé koupelny

Skvělou zprávou je, že moderní sprchové sloupy nabízejí více funkcí a bonusů, k nimž patří třeba osvětlení. Kromě toho ale také výrobci dbají na design a věřte, že si vybere opravdu každý – obdivovatel moderního minimalismu i zastánce nestárnoucí klasiky.

Volbu musíte učinit, i co se materiálu týče – nejčastěji se sprchové sloupy vyrábějí z hliníku a nerezu, ty nejlevnější z plastu.

Když je třeba udělat kompromis

Musíte ve své koupelně dělat ústupky? Nemusí to být na škodu. Sprchový sloup je výbornou volbou pro všechny, kteří odmítají obyčejnou sprchu, ale nechtějí si pořizovat dražší sprchový kout. I tato možnost z vaší koupelny udělá oázu klidu a relaxace!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *