Dekorativní látkové rolety

Určitě si mnoho z vás pamatuje dobu závěsů, a jak je vystřídaly žaluzie. Ty jsou bezesporu neustále praktickou součástí oken, ale přiznejme si, že látkové rolety mají také své nezaměnitelné kouzlo. Pro ty, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, se nabízí možnost látkového zastínění okna. Klasické šedé rolety na šňůrku si pamatuje asi každý z nás, ale ty s těmi dnešními nemají až tak moc společného.Dekorativní okenní rolety

Stínící technika v moderním kabátku

Látkové rolety dnešní doby se řadí mezi velmi oblíbený druh stínící techniky, které významně dotvářejí prostředí domu stejně, jako závěsy nebo záclony. Jednak ochrání před slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí, ale díky modernímu designu slouží i jako vkusný estetický doplněk interiéru. Vybírat je možné z celé řady barevných variací a materiálů. Uplatnění nenajde pouze v bytech, ale i obchodech či kancelářích. Rolety se takto stávají dekorací, která utváří celistvou kompaktní část, kde nezasahuje do vizáže samotného okna. Přitom její montáž je snadná a nezabere mnoho času.

Změna zaběhnuté vizáže oken

Čím dál tím častěji je možné spatřovat, že se díky působivým barvám a vzorům stávají látkové rolety nepostradatelným doplňkem interiéru. Látkové stínění je možné instalovat buď přímo na oko, ale i stěnu či na strop. Látkové rolety disponují až několika způsoby ovládání. Ten nejznámější je asi ovládání manuálně nebo řetízková roleta. Mohou však být i s různými druhy motoru a ovládat se pak dají pomocí ovladače. Roletky s různými motivy jsou ideálním doplňkem, pro ty, kteří chtějí změnit zaběhnutou vizáž svých oken. Pokud jste doposud měli kovové žaluzie a uvažujete o změně, jedná se nejen o plně funkční stínící techniku, ale o dekoraci, která působí nanejvýš útulně.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *