Deset tipů na luxusní povlečení do každé ložnice

Šetřit je určitě chvályhodné, ale ne vždy se vyplatí. Jednou z věcí, kde bychom šetřit určitě neměli, je výběr ložního povlečení. Každý z nás totiž stráví v posteli asi třetinu života a kvalita spánku je často přímo odvislá od kvality ložního prádla. Dovolili jsme si pro vás vybrat deset zajímavých tipů, které nabízejí skvělou kvalitu, krásně vypadají a budete se v nich cítit prostě jako v ráji.

Příze, které se použily na výrobu tohoto luxusního povlečení, se vyrábějí ze stoprocentní pravé dlouhovlákné egyptské Mako bavlny, která je celosvětově velmi rozšířená a vyhledávaná. Povlečení navíc bude vždy pevné a neztratí svou barvu – díky procesu mercerace. Příjemné na omak a lesk, který si nezadá s pravým hedvábím. Toto luxusní povlečení můžete zakoupit u českého výrobce, kterým je společnost Stella Ateliers. Buď v síti kamenných prodejen, nebo také na internetových stránkách www.povlecenistella.cz.

Luxusní ložní povlečení CASTLE WEDDING

Nesmrtelnou klasiku bílé barvy ve spojení s luxusním materiálem přináší luxusní bílé ložní povlečení Castle Wedding, které navozuje atmosféru zámecké svatby. Vyrobeno je z hustě tkaného mako-saténu, vyrobeného z velmi kvalitní pravé egyptské Mako bavlny. Slavnostní ráz svatebního aranžmá povlečení dotvářejí krajkové lemy polštářů. Sada obsahuje povlak na cíchu, dva polštáře a rolku.

Luxusní ložní povlečení CASTLE WEDDING

Luxusní povlečení TOMAS

Elegantní černobílé ložní povlečení s výrazným geometrickým vzorem. Vyrobeno z vysoce jakostní egyptské jemné Mako bavlny v provedení mako-satén. Je výrazně maskulinního vzhledu. Jeho použití snadno napomůže k uskutečnění představ většiny mužské části populace o moderně zvládnutém interiéru ložnice. Energie vyzařující z tohoto luxusního povlečení navozuje rozhodnost a inspiraci do každého nového dne všem, kteří si toto povlečení pořídí. Doporučenými barvami prostěradla jsou bílá nebo černá.

Luxusní povlečení TOMAS

Luxusní povlečení FREIA

Postel povlečená do příjemné nálady letní louky – tyto krásné květinové vzory na bílém podkladu (SLONOVÁ KOST) ozdobí a projasní každou ložnici. Univerzální ložní povlečení v luxusním provedení mako-saténu – velmi jemně a hustě tkaná příze z egyptské bavlny s hladkým lesklým povrchem – přináší spaní jako v bavlnce, ranní svěžest a dobrou náladu. Doporučené barvy prostěradla: slonová kost, fialková nebo žlutozelená.

Luxusní povlečení FREIA

Luxusní povlečení LA GOMERA

Luxusní povlečení La Gomera v jemných pastelových barvách má elegantní a vzdušný vzhled. Je z příjemného materiálu – mako-batistu, který je tkaný ze stoprocentní vysoce jakostní česané egyptské bavlny a je ideální především pro letní období. Základní barva je bledě modrá. Povlečení je vhodné na bílý sypek (barevný může prosvítat), zapínání je na zip.

Luxusní povlečení LA GOMERA

Povlečení MARGRET

Luxusní povlečení hedvábného lesku, potištěné pozitivním vzorem s inspirací z přírody, dokáže vytvořit pohodovou atmosféru v každé ložnici. Jerseyový materiál ložní soupravy je ze 100% čisté česané (mercerované) Mako bavlny, která svou jemností zpříjemňuje spánek. Jeho povrchová úprava navíc usnadňuje žehlení – nemusí se žehlit. Potisk je jen z jedné strany cíchy a polštáře, zadní části jsou jednobarevné. Polštář je lemovaný paspulí a zapínání je na praktický zip.

Povlečení MARGRET

Ložní prádlo ANTON

Luxusní povlečení ve vysoké kvalitě zpracování přírodního materiálu – mako jersey z čisté 100% bavlny lesklého vzhledu. Vysoká kvalita zpracování zaručuje nejvyšší komfort pro příjemné spaní. Jemný úpletový materiál je prodyšný, lehce absorbuje i vlhkost a nevyžaduje žehlení. Ve spojení s fantazijním vzorem v kombinaci jemných a elegantních barev přináší do ložnice i nezpochybnitelný pocit přepychu. Doporučená barva prostěradla: světle žlutá, křemenová, světle šedá.

Ložní prádlo ANTON

Luxusní ložní povlečení LEONARDO

Elegance spojená s motivy květin. Skvělé možnosti kombinace s dalšími barvami, jedinečný pocit útulnosti. Kvalitní egyptská bavlna v úpravě Mako Jersey – na dotek takřka nepopsatelné. Navíc tohle povlečení nemusíte vůbec žehlit.

Luxusní ložní povlečení LEONARDO

Luxusní ložní povlečení ALISAR

Další ukázka jedinečné kvality. Mako Brokát Damašek (stoprocentní čistá česaná Mako bavlna z Egypta). Pokud máte rádi růžovou barvu, je tohle povlečení pro vás jako stvořené. Hodí se nejen pro romantiky, ale i pro milovníky skvělého designu. Jedna strana má tmavší odstín, povšimněte si i vzorování.

Luxusní ložní povlečení ALISAR

Luxusní ložní povlečení AKANTHUS

Máte rádi čistě bílé povlečení? V takovém případě se vám může zalíbit model AKANTHUS v bílé křídové barvě, s jemnými vzory květin. Polštáře s volánky jsou také velmi stylové. I tentokrát je provedení Mako Brokát Damašek (stoprocentní čistá česaná egyptská Mako bavlna), do rukou tak dostanete nejvyšší možnou kvalitu.

Luxusní ložní povlečení AKANTHUS

Luxusní ložní povlečení ANASTASIA

Posledním tipem, který vám představíme, je povlečení s názvem ANASTASIA, utkané v úpravě Mako Brokát Damašek. Hnědá barva, žakárový vzor, inspirace ze strany moskevského chrámu Vasila Blaženého. Zapínání na zip.

Luxusní ložní povlečení ANASTASIA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *