Dřevo v našich interiérech – kde všude ho použít

Ačkoliv je v rámci bytového designu na několik desítek různých moderních materiálů, je stále jeden takový, který má své místo jak ve starších, tak i moderních domech a bytech. Jak správně tušíte, je to samozřejmě dřevo. A to základní, co lze z něho zhotovit, jsou určitě obývací stěny různých stylů. I vy jistě ve vašem pokoji jednu takovou máte. Jejich výhody jsou přitom zřejmé, a to možnosti různého provedení, kvalita, ale i celkové sladění. Vše tak působí na první pohled jednotně. I estetika totiž hraje při zařizování interiéru roli.

shutterstock_175319063

I na další kusy nábytku

Rozhlédnete-li se po vašem interiéru, je jasné, že uvidíte i několik dalších kusů nábytku. Ať už je to konferenční stolek, postel, komoda, stejně jako skříň. A co mají společné? Opět je to materiál, kterým je oblíbené dřevo. I proto je dobré podívat se také na klíčové vlastnosti a tedy i důvodu, proč se mu nevyhýbat. Mezi hlavní patří:

  • Velká pevnost a vysoká odolnost
  • Dlouhá životnost
  • Barevná i tvarová stálost

Zapomínat nesmíme také na příznivé ceny. Všechny vlastnosti ale může ovlivňovat to, jaké dřevo je vlastně použito. Nechcete-li být zklamáni, zkuste nábytek BRW od renomovaného výrobce. V tomto směru vedle zaručeně nešlápnete, jelikož dnes je považován za špičku na trhu. A to jak pro kvalitu, tak i pro svůj unikátní vzhled.

Po dřevě můžete také chodit

I v oblasti podlah je dřevo hojně využívané. Tou nejlepší, ale často i nejdražší možností jsou klasické dřevené podlahy. Pokud si je nemůžete dovolit, nebo vás nelákají, nemusíte zoufat. Na výběr je totiž i několik skvěle vypadajících alternativ. Jsou to rozhodně plovoucí podlahy z eshopu jutex.sk, který nezklame především bohatým výběrem, stejně jako kvalitou. Dnes o plovoucích podlahách musíme říci, že patří mezi nejvyhledávanější možnosti hlavně v nových, moderních nebo rekonstruovaných interiérech. Podlehněte jejich kouzlu, stejně jako kouzlu kvalitního dřeva i vy sami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *