Dvě umyvadla v koupelně: nutnost nebo přežitek?

Umyvadla představují neodmyslitelnou součást každé správně zařízené koupelny. Obecně si každý z vás v tomto interiéru představí jeden kousek, který musí zvládnout ranní tlačenice celé rodiny a každému z nich poskytnout dostatečný komfort a užitek. Mnoho z vás se ale čím dál častěji musí s ostatními členy domácnosti o svůj kousek doslova prát na ostré lokte. Každý chce stihnout ranní hygienu a nečekat dlouhé minuty, než na něho dojde řada. Je to i váš případ? Pak pro vás máme elegantní a praktické řešení, díky kterému se již o prostor nebudete muset dělit: dvě umyvadla!

shutterstock_1433893271

Dvě umyvadla: je to nutnost nebo zhýčkanost?

Názor na dvě umyvadla v jedné koupelně se liší. Někdo říká, že je to nutnost, zvláště pak v početnějších rodinách, kde jedno umyvadlo rozhodně nestačí. Na druhou názorovou stranu se pak řadí ti, kteří dvě umyvadla považují za přežitek a lidskou zhýčkanost. Kdo z nich má pravdu? 

Praktické řešení…

Pokud víte, že vám jedno umyvadlo doma nestačí, není nad čím váhat: pořiďte si druhé. Koupí dvě samostatně oddělených umyvadel získáte svůj vlastní prostor a to nejen při užívání umyvadla, ale i na jeho odkládací ploše, kde budete mít jen svoje hygienické potřeby. Rozhodnete-li se pořídit si dvě umyvadla, volte dva identické modely – věřte, že rozhodně máte z čeho vybírat!

…náročnější na prostor

A teď to vezmeme z druhé strany mince. Pořízení druhého umyvadla je sice lákavou vidinou, ovšem co do prostoru zároveň náročnější koupí. Například do panelákových koupelen se dvě oddělená umyvadla s největší pravděpodobností nevejdou. Toto řešení je tedy vhodné do prostornějších koupelen, kde i dvě umyvadla najdou své čestné místo, aniž byste z koupelny museli vyhodit pračku.

A co lidé v paneláku?

Bydlíte v panelovém domě, ale přesto se luxusu v podobě dvou umyvadel nechcete vzdát? Pak i pro vás spoustu dalších existuje vítané řešení: dvojitá umyvadlaTato umyvadla jsou široká, zpravidla vybavena dvěma otvory pro vodovodní baterie a na prostor nejsou tolik náročná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *