Jak a čím vybavit dětský pokoj?

Dětský pokoj představuje pro mnohé rodiče nekonečnou studnu inspirace. Zařídit ho prakticky, leč vkusně a v dětských očích přitažlivě však není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Pokud i před vámi stojí tento složitý úkol a vy nevíte, jak se ho zhostit s hrdostí i šikovností, věřte, že jste na správném místě. Díky nám a našemu článku zařídíte dokonalý dětský pokoj se vším všudy!

shutterstock_143264563

 • Dětský pokoj potřebuje kvalitní postel

  Žádný dětský pokojíček se neobejde bez kvalitního lůžka. To by vašemu dítku mělo poskytnou správnou oporu těla, plnohodnotný a ničím nerušený spánek. Zatímco pro malé děti je sázkou na jistotu postele s pestrou postranicí, díky které se i během spánku budou cítit v bezpečí, větším dětem můžete pořídit chytré lůžko, které může být doplněno o další výsuvné lůžko. Tím vyřešíte i spánek pro nečekaného hosta.

 • Dostatek úložných prostorů je nepsanou nutností

  Každý dětský pokoj potřebuje dostatek úložných prostorů. Jistě i vaše dítko má nespočet hraček a plyšáků, pro které je třeba najít ideální místečko. Aby v dětském doupěti vládl pořádek, pořiďte pestrobarevné úložné boxy se zajímavým vzorem, potiskem či motivem. Je to nejjednodušší způsob, jak uklidit a navíc  vítaná dekorace.

 • Koberec pro hraní i izolaci

  Děti si s oblibou hrají na zemi. Z tohoto důvodu je velice důležité vybavit dětský pokoj kvalitním a měkoučkým kobercem, díky kterému si vaše ratolest bude mít kde hrát, aniž by ho studila podlaha. S kobercem nejen dotvoříte příjemnou atmosféru, ale navíc i vyřešíte místo pro hraní a trávení času. Jinými slovy šikovné 2v1!

 • Stoleček a správná židle

  Ať už zařizujete dětský pokoj pro malé dítko či nadšeného školáčka, neměl by zde chybět stůl a židle. Zatímco malým dítkům bohatě postačí menší stoleček hrající všemi barvičkami, u kterého si budou kreslit, modelovat či skládat puzzle, větší děti jistě ocení psací stůl, kde budou moci psát úkoly, číst si nebo malovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *