Návštěva za dveřmi, aneb jak na desetiminutový úklid?

Desetiminutový úklid – přijde vám to jako úkol nemožný a nezvladatelný? Ale vůbec! Když se chce, všechno jde a navíc po přečtení dnešního článku budete vědět, na jaké věci se zaměřit, aby byla vaše blesková akce ještě rychlejší, leč efektivní! Díky nám se vám již čelo neorosí potem ve chvíli, kdy se dozvíte, že se u vás doma během několika málo minut zjeví nečekaná návštěva, nepropadnete panice, že vaší domácnost uvidí v tom nejhorším stavu a nebudete nervózní, že někde narazí na šmouhu či týden usazený prach. Desetiminutový úklid není sen, ale realita, na kterou dosáhnete i vy!

shutterstock_126421811

Desetiminutový úklid, aneb 3, 2, 1 start!

Povolejte rodinu na pomoc!

Máte-li po ruce dětiklidně i manželazapojte je do práce. Každému dejte nějaký úkol, který poctivě splní a vy díky tomu stihnete mnohem více práce. Pokud jste jako na potvoru doma sami, nevěště hlavu – i tak se to dá zvládnout!

Prach

Rozhodně nemáte čas na utírání prachu v celém pokoji. Zaměřte se proto na místa, která jsou nejvíce vidět a kterých si vaše návštěva určitě všimne. Vaše první kroky by měly vést k televizi, obrazovce počítače případně i poličkách, na které je vidět. Další předměty neřešte.

Koupelna + WC

Váš desetiminutový úklid chtě nechtě musí stihnout i tyto kritické místnosti. V tomto případě je totiž více než jisté, že právě sem vaše návštěva zavítá. Umyjte záchod i umyvadlo, zkontrolujte, zda ve vaně či sprchovém koutě není stará špína a postarejte se o čistý ručník a toaletní papír. Chvilková akce.

Vůně

Vůně se postará o příjemnou atmosféru i o lepší pocit nejen vás, ale i vaší návštěvy. Je dokázáno, že se člověk cítí lépe v interiéru, který mu příjemně voní, neboť právě ona vůně se podepisuje na jeho náladě. Tip pro vás: v různých koutech místnosti nastříkejte voňavku, můžete i zapálit vonné svíčky či tyčinky.

Chlupy

Máte doma mazlíčka? Pro vás je to možná miláček, ale vaše návštěva to může vidět jinak. Ne každý dokáže přejít sedačku plnou chlupů bez povšimnutí a co si budeme nalhávat – vám by bylo v podobné situaci příjemně?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *