Jak správně vybrat manželskou postel

Vybrat manželskou postel není jen tak. Jestliže plánujete výběr nové manželské postele, určitě chcete sobě i své drahé polovičce zajistit co možná nejvíce komfortu, který by se postaral o klidné a ničím nerušené snění. Skloubit představy a realitu je ale mnohdy složitější, než se na první pohled zdá. Proto jsme se rozhodli vytvořit dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak vybrat tu pravou manželskou postel, jež se stane dominantou vaší ložnice a místem, kam si budete chodit odpočinout a nabrat nové síly. S našimi tipy zaručeně nemůžete sáhnout vedle!

Postel

Česko nejde s davem

Zatímco ve světě se stále více rozmáhá trend oddělených ložnicí, u nás stále ještě převládají ložnice společné. Ačkoli se na tuto skutečnost hygienici dívají skrze prsty, možná je to na jednu stranu dobře. Nejdůležitějším vybavením ložnice je postel – pro společné ložnice pak postel manželská, jejímž úkolem je zajistit oběma partnerům co možná nejvíce pohodlí.

Užitečné tipy, jak vybrat manželskou postel

Vydat se do obchodu s jasnou představou v hlavě je jedna věc, skloubit jí následně s nabídkou trhu a cenovým rozpětím je věc druhá. Ještě než se tady skutečně vydáte na obhlídku současného trhu, udělejte si jasnou představu o tom, co vlastně hledáte. Nejenže tak budete vědět, jakým směrem se ubírat, ale zároveň vás nezaskočí otázky ochotného prodavače.

  • Velikost

    Velikost samotné manželské postele odvíjejte především od dispozice vaší ložnice. V potaz samozřejmě berte i vaše nároky na pohodlí, kterými se rozumí velikost matrace, jež pro vás bude co se komfortu týče dostačující.

  • Výška

    Výška manželské postele ovlivní skutečnost, jak se vám do ní bude ulehat a samozřejmě i jak se vám z ní bude následně zvedat. Celkovou výškou postele se rozumí výška rámu plus výška matrace. Nestyďte si manželskou postel vyzkoušet už na prodejně.

  • S čelem nebo bez

    Stále více jsou v kurzu postele s vysokým čelem. Nejenže v interiéru jednoduše vypadají skvěle, ale zároveň vám poskytnou i oporu a ochranu před chladnou zdí, pokud se například během sledování televize, čtení či luštění křížovek budete chtít v posteli opřít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *