Obložte si byt či dům voňavým dřevem

Dřevěné bydlení je snem mnoha lidí. Jeho obrovskou výhodou je příjemný pocit, který při doteku se dřevem zažíváte.  Jde totiž o na omak velmi příjemný materiál. Působí na člověka velice dobře, dodá mu klid a spokojenost. Ovšem dotek dřeva si můžete dopřát kdekoli, nejenom v přírodě.

screen-tatranskyprofilpredaj-sk

Sušení a broušení profilů zajistí kvalitu

Prodáváme tatranský profil, jenž vám dopomůže k dřevěným obkladům, které skvěle zapadnou klidně i do městského bytu. I tam si můžete obložit stěny dřevem a připomenout si tak venkov. Dřevěné obklady se vyrábějí z velmi kvalitního smrku. Materiál se dobře vysuší a následně brousí, díky dobrému vysušení se omezí rozměrové nestálosti při zpracování. Dokonalé broušení pak zajistí perfektní hladkost. K dispozici jsou různé rozměry a délky obkladů, při atypických rozměrech je možné také vyrobit obklad přímo na míru. Profily mohou mít různé tloušťky, třeba 11 či 15 mm.

Instalaci zvládne i kutil

Velkou výhodou práce se dřevem je jeho snadnost. Kvalitní dřevěné obklady si u sebe doma zvládne nainstalovat i šikovný kutil bez nutnosti zvát si drahé odborníky. Obklady jsou vhodné jak na stropy, tak i na stěny. Kromě interiérových obkladů, kde dřevo může být slabší tloušťky, ale můžete zvolit také obklady exteriérové na fasádu domu. Od těch vnitřních se liší například větší tloušťkou obkladových prken, ale třeba i druhem dřeva, protože je nutné použít odolnější materiály.  Dřevo vytvoří voňavý, velmi útulný a příjemný interiér i na pohled pěkný exteriér. 

Hladké sestavení dílů

Pro výrobu obkladů se používá vzor perodrážka. Jedna strana obkladů má vyfrézovanou drážku, druhá pero. Díky tomu je možné jednotlivá prkna hladce sestavovat k sobě. Tvoří pak jednotný celek s minimálními mezerami. Dodávají se i podlahové nebo koutové či spojovací nebo rohové lišty, které dokonale začistí konec obkladu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *