Jaké druhy lešení a bednění jsou k pronajmutí?

Jste firmou specializující se na stavební práce a uvažujete o zapůjčení lešenářských systémů? Pronájem lešení a bednění je v dnešní době hračkou. Navíc společnosti poskytující služby v této oblasti většinou zajišťují kompletní servis. To obnáší dopravu, technickou podporu, montáž i demontáž, projekční činnost, servisní služby a školení.

Pro dokonalý povrch betonu

Všestranné stěnové bednění je určeno pro menší až středně velké objekty. Pojem všestranný je na místě, neboť napomáhá vytvářet vše, co se týká opěrných zdí. To znamená základy, pilíře, sloupy, jímky a šachty. Stěnové bednění dále umožňuje přesun smontovaných dílů jeřábem, disponuje i systémem pro ruční montáž a klínovou spojkou. Ta panely současně srovnává, spojuje a uzamyká. K tomu stačí jediný úder kladiva.

Lešení splňující přísné požadavky na bezpečnost

Fasádní lešení díky žárovému pozinkování zajišťuje dlouhou životnost jednotlivých komponentů. Vyznačuje se rychlou a jednoduchou montáží a zároveň splňuje nejpřísnější požadavky týkající se bezpečnosti práce. Bez speciálního opatření můžete provést montáž tohoto lešení až do výšky 80 metrů. Mobilní lešení díky různým výškám rámů umožňuje postavení i na svažitém terénu.

Snadno přemístitelné mobilní oplocení

Potřebujete zajistit dočasnou ochranu staveniště či provizorního skladu? Pořádáte kulturní nebo sportovní akci, na které chcete zamezit přístup nevyžádaným a neplatícím návštěvníkům? Pak je nejlepším řešením mobilní oplocení. Tyto mobilní ploty jsou lehce smontovatelné a snadno přemístitelné. Je jen na vás a účelu použití, zda zvolíte plné nebo drátěné plotové dílce. V každém případě si můžete být jisti kvalitou na vysoké úrovni a nezanedbatelnou životností. Firmy nabízejí jak prodej, tak pronájem mobilního oplocení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *