Žaluzie pro každého

Interiérové i exteriérové žaluzie jsou bezesporu jedním z nejpraktičtějších vynálezů, kterými se lidstvo může pochlubit. Oproti zastaralým závěsům se chlubí mnoha výhodami, které ocení všichni vyznavači moderního životního stylu. Snadno se udržují, efektivně zabraňují průniku světla a krásně zapadají i do těch nejneobvyklejších interiérů.

Žaluzie venkovní

Žaluzie určené k venkovní instalaci jsou perfektním stínicím prvkem, který vám při správném výběru a používání prokáže opravdu dobrou službu. Mezi jejich nejlepší vlastnosti patří maximálně stínicí efekt, snadná obsluha nejčastěji pomocí motorového mechanismu a v neposlední řadě také prokazatelné tepelně-izolační vlastnosti. Žaluzie venkovní jsou ideálním řešením pro všechny zákazníky, kterým záleží na funkčnosti a estetice. Je jednoduché z nich vytvořit výrazný designový prvek podtrhující ráz celého domu či kancelářské budovy. Prodávají se v různých barevných i materiálových variantách.

Žaluzie vertikální

Zdá se, že horizontálním variantám pomalu dochází dech. Prim dnes hrají žaluzie vertikální, které se stále častěji stávají neotřelým bytovým doplňkem. Vyrábějí se z lamel, jejichž správnou manipulací lze dosáhnout skvělého stínicího efektu. Obsluhují se snadno pomocí otáčení do stran. Záleží tedy pouze na vás, jaké přítmí či naopak světlost v interiéru vyžadujete.

Žaluzie na míru

Vlastníte-li dům s okny a skleněnými plochami atypických tvarů i rozměrů, určitě přemýšlíte, jaké žaluzie pořídit. V těchto případech je nejlepší obrátit se na specialistu, který poradí s výběrem a doporučí optimální řešení. Odborníkem na žaluzie Praha je společnost Univers. Získáte dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup a hlavně spolehlivého výrobce, na něhož se můžete spolehnout. Využít můžete 6 vzorkových prodejen, kde si jistě vyberete i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *