Lokální biokosmetika je nejlepší volbou, kterou můžete udělat. Proč?

Všimli jste si ohromného množství nejrůznějších produktů, značek i variant kosmetiky na pultech běžných obchodů? Pak věřte, že spousta velkých výrobců absolutně kašle na jakoukoliv morálku. Jde jim zkrátka jen o zisky. Nevadí jim znečišťování planety, testování chemických výrobků na zvířatech ani další katastrofy. Přesně proto důvěřujte jen lokálním producentům biokosmetiky. Kde najdete jejich zboží?

Přírodní drogerie v centru Vsetína

Najít opravdu poctivou biokosmetiku nemusí být vždy snadné. Naštěstí pro vás máme tip v podobě oblíbeného obchůdku přímo v centru Vsetína. Řeč je samozřejmě o prodejně Ekokočka, která zdobí tamní centrum od roku 2018.

Majitelka tohoto krámku přistupuje k otázce kosmetiky trochu jinak. Spolupracuje totiž výhradně s lokálními, poctivými a malosériovými výrobci přípravků. Vyhýbá se chemii, plnidlům, éčkům a podobným nesmyslům. Svým zákazníkům nabízí pouze bylinky, oleje a přírodní esence. A to o 100% BIO kvalitě.

Prohlédněte si stovky položek

Jaká kosmetika se nachází v regálech tohoto malého obchůdku? Budete překvapení, co vše lze vměstnat do několika metrů čtverečních – krémy, mastičky, oleje, tělová mléka, peelingy, masky, barvy na vlasy, parfémy, vonné svíčky a olejíčky, hygienické potřeby, doplňky stravy (organické vitamínové a minerálové komplexy) a řadu dalších produktů.

Biokosmetiku si můžete prohlédnout i v klidu domova, aniž byste jezdili do Vsetína. Jak? Prostě a jednoduše si rozklikněte výše vložený odkaz. Ten vás zavede na webové stránky e-shopu Ekokočka. V něm objevíte úplně stejné zboží, jaké zdobí regály kamenného obchůdku.

Veškeré objednávky obdržíte maximálně do dvou/tří pracovních dní. Objednáte-li za více než 3 000 Kč, máte dopravu po celé ČR zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *