Markýzy Noveta

Letní teplé sluneční paprsky vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. K tomu, aby byl tento Váš pobyt příjemnější a Vy se mohli v parných dnech před hřejivými slunečními paprsky schovat, by měly posloužit markýzy od společnosti Proklima, které si můžete prohlédnout na této webové adrese www.zaluzie-proklima.cz.

Markýzy jsou jedinečným pomocníkem zejména ve chvíli, kdy sluneční paprsky venku nepříjemně pálí a Vy potřebujete v interiéru Vašeho domova pracovat do zaměstnání nebo připravit oběd. Díky markýzám je totiž možné interiér domácnosti zachovat v příjemných teplotách a předejít tak přehřívání místností Vaší domácnosti. Markýzy je možné nainstalovat na balkón, terasu, zahradu i lodžii balkónu.

shutterstock_158409560

Venkovní markýzy jsou schopné regulovat množství slunečného záření, které v letních dnech dopadají na fasádu domu a prosklených částí. Tato jedinečná schopnost markýz je schopná zajistit v interiéru optimální tepelnou pohodu a zpříjemnit tak klima v interiéru. Společnost Proklima prodává markýzy hned několika druhů. Záleží tedy pouze na Vás, zda se rozhodnete pro kloubové nebo kazetové markýzy.

Velké oblibě se těší zejména markýzy Noveta, pro jejíž výrobu byly použity kvalitní německé komponenty, pro které je typická větší pevnost výrobku. To umožňuje použít markýzy typu Noveta i ke stínění velkých teras a předzahrádek u restaurací. Markýzy Noveta je možné ovládat, jak ručně, tak motoricky. Jejich barva je akrylová a obsahuje ochranný UV faktor proti škodlivému záření. U markýzy Noveta je možné objednat jako volitelný doplněk také světelnou lištu a řídící systém slunce/vítr, který umožňuje ovládat markýzu na základě počasí, které venku panuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *