Móda přeje veselým barvám i v kuchyni

Ani letos tomu není jinak a móda diktuje pastelové a veselé barvy nejen, co se outfitu týká, ale rovněž v našich domácnostech. I barva domácích spotřebičů podléhá módě a tak není žádnou výjimkou vidět fialovou či modrou mikrovlnku, varnou konvici a toaster. Dnešní doba nabízí pestrou paletu barevných pomocníků do domácností ať už kuchyní, koupelny či dětského pokoje.Co všechno nabízí v létě balkón

Propadli jste kouzlu barev?

Pokud jste milovníkem veselých barev, pak určitě nechybí ve vaší kuchyni barevné vázičky, miska na ovoce v letním tónu, barevný držák na nože, kořenky a mnoho dalších pomůcek pestrých barev. Nejen tyto drobné záležitosti, ale i větší spotřebiče se vyrábějí v barevných sadách. Od lednice, pračky, přes mikrovlnou troubu až po kuchyňský robot a další. Vždy je nutné pamatovat na to, že by barevné provedení spotřebičů mělo ladit se zbytkem vybavení. Je pravdou, že barvy vnesou do každé domácnosti to pravé zpestření.

Magnetické dekorativní fólie

V případě, že máte základní vybavení již nakoupené, existuje možnost použití magnetické folie, která sjednotí barevně zbytek místnosti. Jestliže jste propadli kouzlu oranžové a pořídili si ať už novou jídelní sadu, varnou konev a další pomocníky, ale lednice vyčnívá v odlišné barvě, jako pěst na oko, je možné opatřit jí nový kabátek. Oranžová je barva uklidňující a navíc velmi vhodná spolu se žlutou do kuchyně. Magnetické folie bývají většinou vysoce moderní záležitost a vyobrazují například ovoce, kávu, víno, ale i města, přírodu, auta či známé osobnosti. Vždy se dá omšelý a nudný vzhled vaší lednice změnit tímto rychlým a snadným způsobem.

Malování na lednici

Pokud sami rádi tvoříte a zvlášť kreslíte, můžete si pořídit lednici, která bude pokaždé jiná. Netradičně totiž pojala barevně laděné spotřebiče i firma Indesit a v její nabídce se nalézají lednice, které umožňují napsat či nakreslit na ně speciálním fixem cokoliv vás napadne. Můžete si na ní zapisovat seznam nákupů, vzkaz dětem nebo namalovat barevný obrázek. Fantazii a barevnému pojetí se zkrátka meze nekladou.

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *