Nový kabátek pro váš dům – Cihlová fasáda

Staré cihlové domy mají své kouzlo a nezaměnitelnou atmosféru dob dávno minulých. Je to styl, který působí nadčasově a přitom jednoduše. Cihly zkrátka patří mezi materiál, který je velmi slušivý. Ne nadarmo se praví, že v jednoduchosti spočívá krása. I v dnešní době stále platí, že se cihla těší velké oblibě. Kdo si myslí, že se klasická cihla nedá ničím nahradit, ten se mýlí. jak vybrat střešní krytinu

Čím nahradit klasickou cihlu?

Dnes je již možné využít moderních řešení. Dnešní technologie nabízí stejný design, ale v mnohem dokonalejším provedení a cihlový dojem neztratí nic ze svého kouzla. Při požadavku na cihlový dekor nemusíte používat stavební prvky v podobě cihel. Nabízí se daleko snadnější a rychlejší realizace, která se hodí jak při rekonstrukcích tak inovacích. Umělé cihlové obklady či cihlové pásky je možné použít na obložení stěn v interiéru a stejně tak i na obložení fasády. Dům, který je obložený cihlou buď částečně, nebo celkově vypadá vskutku velmi zajímavě a elegantně.

Cihlové a kamenné obklady jsou nadčasové

Stejně tak působí i kamenné obklady, které jsou spolu s těmi cihlovými blízkými příbuznými. Kamenné i cihlové obklady nabízejí levnější variantu řešení a navíc se vyznačují dlouhou životností i snadnou montáží. Odolávají i extrémním podmínkám. Sehnat je můžete v různých variacích a přizpůsobit tak ať už venkovním či vnitřním prvkům, podle svých představ. Ať už se jedná o stylové rustikální obklady, žíhané dekory, světlý cihelný obklad. Montáž lícových cihel se aplikuje na předem upravený podklad za pomoci kvalitních flexibilních lepidel. Využít můžete shodný fasádní podklad i pro dlažbu a cihlové ploty. Stačí si jen vybrat a váš dům převléci do nového kabátku. Nová cihlová fasáda bu zaručeně bude slušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *