Moderní obývací stěny

Dřív byly obývací stěny většinou přes celou stěnu od podlahy skoro ke stropu. Spoustu dvířek, skleněných vitrínek a lapačů prachu. Dnes je tomu právě naopak. Obývací stěny jsou vzdušné a většinou vyráběny tak, aby byly účelné a zabírali, co nejméně místa. Většinou jsou to police a vitríny, které se montují přímo do zdi.Moderní obývací stěny

Různé druhy barev i materiálu

Materiály bývají rozličné, dobře udržovatelné a řešeny tak, aby obývák nesloužil pouze k dívání na televizi. Obývák je zároveň místem k odpočinku a relaxaci. Proto by měl celkový design obývací stěny působit útulně a příjemně. Prvotní myšlenkou je nepřeplácat obývací stěnu zbytečným nábytkem, který slouží k odkládání skleniček a talířků. K tomu slouží servírovací stolky a designové tácy, které mohou být rovněž zajímavou dekorací. Horní skříňky by měly mít vyklápěcí dvířka a pohodlný přístup. Celkově by se mělo jednat o odlehčený styl. Moderní je stále dřevo, které působí teple a útulně, proto je možné vybírat kombinaci imitace ořechu, olše s třeba bílou barvou. Hlavně do menších místností je hodí světlé odstíny, které odlehčí a provzdušní prostor. V případě, že milujete černé doplňky, by měly převládat u malých prostorů spíše ty bílé a černé jen podtrhnout celkovou eleganci.

Variabilní sektorový nábytek

Obývací pokoj dnes plní i reprezentativní charakter a zanedbat nesmíme ani výběr sedací soupravy, která vhodně doplní zbytek vybavení. Sektorový nábytek patří mezi oblíbené už pro svou variabilitu, kdy se dá sestavit úžasný obývací pokoj, jídelna, pracovna, ložnice nebo studentský pokoj. Z pestré nabídky si vyberete určitě i vy. Bonusem u tohoto druhu moderního nábytku je i jeho nízká pořizovací cena a možnost postupně dokupovat další prvky.

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *