Nebojte se barev ve vašem interiéru

Chcete bydlet moderně? Pokud ano, rozhodně se nebojte ve svém interiéru kombinovat barvy. My se společně podíváme na to, jaké hlavní možnosti jsou dnes hitem. A začneme třeba u oblasti oken, kam můžeme pořídit stylové záclony. Pokud si potrpíte na klasický krajkový vzor, je více než jasné, že trendem bude barva bílá. Pokud hledáte něco mnohem modernějšího, potom pamatujte, že trendem posledních let jsou třeba i zajímavé panelové záclony. Ty už nabídnou několik různých barevných kombinací. My doporučujeme spíše světlé barvy, jako je:

  • Modrá.
  • Zelená.
  • Žlutá.

screen-peknezaclony-cz-zavesy

Kupujete také závěs?

Pokud je vaším cílem kromě záclon pořídit také závěs, určitě vás potěší to, že zde už můžete s barvou mnohem více experimentovat. Zde určitě doporučíme spíše tmavší odstíny. Je to dáno tím, že závěs má interiér hlavně zastínit a má zamezit průniku světla. A to se u světlejších odstínů nemusí vždy povést. Kdo chce mít krásné závěsy, ten by se rozhodně neměl bát experimentovat. Naším tipem jsou tak barvy, jako třeba tmavší fialová, stejně jako barva vínová. Nic ale nezkazíte ani tmavou modrou, nebo třeba variantou, která je šedá a kombinovaná s různými vzory. Pokud budeme mluvit o závěsech panelových, jsou to právě vzory, které určitě nezklamou ani vás.

screen-deky-peknezaclony-cz

Jak na další barevné doplňky?

Připadá vám interiér stále příliš nudný a šedý? Potom pořiďte různé zajímavé doplňky. Případem mohou být polštáře na váš gauč, kam se hodí třeba i červená, nebo výrazně zelená barva. Skvělá možnost, jak vše prozářit. Též nabízíme deky, které se perfektně hodí jako přehoz na postel, ale i na gauč. Zde určitě nezklame třeba barva, kterou může být oranžová, nebo, nebo i modrozelená, nebo i žlutá. I to jsou odstíny, jejichž cílem je hlavně zaujmout a upoutat vaši pozornost. A o to při využití barev jde. Zvláště, pokud máte moderní interiér, byste se neměli bát jakkoliv experimentovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *