Nechte si vyrobit nábytek na míru, vyplatí se

Vybavujete si novou domácnost, nebo máte v plánu rekonstruovat? Pak jistě stojíte před volbou, jak vyřešit nábytek. Zajít do nějakého velkoobchodu, nebo si ho nechat vyrobit na míru? My hlasujeme pro druhou možnost, a dokonce máme i tip, na koho přesně se obrátit.

Jestliže aktuálně řešíte zařizování domova, určitě by vaší pozornosti neměla uniknout společnost DŘEVOŠKRT působící v Domažlicích a okolí. Již dlouhá léta zákazníkům dodává produkty ze dřeva jako právě nábytek, interiérové dveře i plovoucí podlahy. Se všemi souvisejícími službami, to znamená, že vám dveře namontují, podlahy položí a nábytek samozřejmě dopraví a nainstalují k vám domů.

Nábytek na míru má řadu výhod

Spousta lidí ani nemá na výběr. Mají tak atypickou místnost či specifické představy o zařízení své domácnosti, že jim univerzální nábytek prodávaný v obchodech prostě nesedí. Nábytek na míru se přizpůsobí prostoru, vašim potřebám i představám. Dokáže mnohem lépe využít prostorové možnosti vašeho domova, a kromě toho se dá udělat tak, aby vám doopravdy vyhovoval. Tvarem, barvou, počtem polic atd. Nebudete muset dělat žádné kompromisy.

Vestavěné skříně se vyrábí jedině na míru

Vestavěná skříň na míru je příkladem nábytku, který se sériově ani vyrábět nedá. Vestavěná skříň se instaluje ke stěně a pokrývá místnost od podlahy až ke stropu. Každý má jinou výšku, ale i šířku, také hloubku skříně je třeba řešit na míru. Navíc některý člověk ocení více poliček, další si přeje šuplíky nebo tyč, na kterou může věšet ramínka. U tohoto kusu nábytku je výroba na míru nutností.

Za kuchyň na míru budete rádi

Velmi poptávané jsou také kuchyně na míru. Hodí se zejména v bytech, kde není prostoru nazbyt. Odborníci dokáží vymyslet takové řešení, se kterým získáte maximum místa, vejde se myčka i všechny další spotřebiče.

Spojte se s odborníky a nechte si navrhnout řešení na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *