Nejlepší dekorace na jaro? Zaručeně květiny!

Jaro je téměř na spadnutí a i vy již možná přemýšlíte nad tím, jakým způsobem vyšperkujete své obydlí. Chcete-li se však vyhnout poněkud kýčovitým velikonočním dekoracím, přikloňte se k decentnějšímu a mnohem elegantnějšímu řešení – jarním květinám v obyčejné sklenici. Budete se divit, jak jejich přítomnost dodá interiéru unikátní jarní atmosféru.

Na jaře příroda pěkně zazelená a pokud si její zlomeček přinesete domů, určitě se na vás nebude zlomit. Aneb proč utrácet v květinářství, když vám na zahrádce roste květin víc než dost. Ale kteří zástupci flóry udělají na stole největší parádu?

shutterstock_94657999

Nejkrásnější první jarní květiny jsou…

Mezi první květiny, které na jaře vykvetou patří narcisy, sněženky, tulipány, pryskyřníky, modřence, hyacinty či vrbové kočičky. Nicméně nešlápnete vedle ani s obyčejnou zelenající se větvičkou. Jistě vás potěší i to, že nebudete muset přemýšlet nad vhodnou dekorativní vázou – onou dekorací je především květina, která nejlépe vynikne v čirém skle. Ať už ji dáte do skleněné vázy, karafy nebo obyčejné zavařovací sklenice, výsledek bude perfektní. Do interiéru, ve kterém hraje prim jednoduchost, je tato kombinace jako stvořená.

Seženete je i v supermarketech

Ale co když nemáte na zahradě žádnou z výše zmíněných květin? Anebo ještě hůř – nemáte ani zahradu a nehodláte riskovat pokutu za trhání květin z městských květníků? Zamiřte do nejbližšího supermarketu, kde zaručeně natrefíte na hyacinty a další jarní krasavce. Ty v plastovém obalu jsou velmi levné a stačí, když je doma vložíte do připravené vázy nebo jiné nádoby.

Pro vaší inspiraci: Stylovou jarní dekoraci si můžete vytvořit také tím, že natřete/nastříkáte libovolné větvičky bílou barvou. Vložíte je do nádoby s vodou a vyčkáte, až na nich vyraší lístky. A pak už si jen budete užívat harmonické souznění bílé a zelené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *