Ostrov uprostřed kuchyně, kde se nic neztratí

Jak vypadá pracovní deska vaší kuchyně? Dřez vedle mixéru navazující na sporák a zakončení varnou konvicí? Většina lidí si kuchyň zahltí právě takto. Vyřešit se dá šikovně a za rozumné náklady. Zkuste rozšířit pracovní plochu a uvidíte, že vás vaření zase začne bavit. Poradíme, kde zjistit nejvýhodnější cenu a sehnat řemeslníky.

Kuchyňští roboti pomohou v boji s každým slavnostním menu. Ale čím více pomocníků nakoupíte, tím menší prostor na vaření zbývá. A tak je potřeba tuto situaci vyřešit jinak. Například rozšířením plochy o další ostrov, kde bude mít vše své místo. Dodatečná pracovní plocha může mít různé podoby. Začtěte se a vybírejte:

  • Stůl

Pokud prostor v kuchyni dovolí, pořiďte si jednoduše další stůl nebo delší podlouhlý pult. K práci vám vystačí deska o šířce 30 cm, která se jednoduše přistaví do prostoru. Navíc ji můžete doplnit o čerstvé bylinky v ozdobných květináčích a povznést tak celý pokoj.

Pult

  • Kuchyňské skříňky

Jednoduše nakupte další kuchyňské skříňky a z nich vytvořte podklad pro pracovní plochu. Výhodou tohoto řešení je, že máte úložný prostor navíc a to se počítá. Nové skříňky by měly být ze stejného materiálu, barvy i vzorku jako zbytek kuchyně. Nechcete mít doma nábytek „každý pes, jiná ves“.

Kuchyňská linka

  • Komoda

Ani jedno řešení vám nevyhovuje? Nechte si sestavit komodu na míru, která nabídne více zásuvek a poliček než kuchyňské skříňky. Na druhou stranu je prostorově náročnější. Nad komodu můžete zavěsit naběračky, vařečky a další náčiní.

Kuchyňská linka

Kolik to bude stát?

Když chcete znát tržní cenu, nejlepší je se zeptat. A ideálně přímo daných odborníků z okolí. Asi si představujete, jak zběsile googlujete výraz řemeslník a trávíte dobu pročítáním nabídek. Existuje však mnohem snazší a časově efektivnější řešení. Na stránkách Poptávej.cz skrze vyplnění poptávky získáte hned několik nabídek přímo do emailu. Abyste dostali ceník na míru, nezapomeňte co nejlépe popsat, jakou službu si objednáváte. Například. chcete objednat jen řemeslníka, nebo i materiál?

Vyplnění formuláře vám zabere jen pár minut a doručené nabídky jsou nezávazné. Díky nim si však uděláte dobrý přehled a můžete si vybrat tu nejvýhodnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *