Rychlá půjčka na sezónní slevy v hobby marketech – opravdu se vyplatí

A to už při slevách v řádu nižších desítek procent. Nevěříte? Na níže uvedených řádcích Vás přesvědčíme, že nové nářadí si budete moci pořídit ihned, bez čekání na další výplatu…

Bavit se přitom budeme o půjčce na 10 000 Kč, tolik totiž činí maximální výše půjčky novým klientům u společnosti Kouzelná půjčka (nenechte se zmýlit relativně nízkou částkou, velká část trhu totiž stále poskytuje půjčky do 5 000 Kč). Pokud si tuto částku půjčíte se splatností 10 dnů, bude celkový přeplatek Vaší půjčky činit 990 Kč*.

pen_zelarge-490x300

Ovšem, pokud si za peníze z této půjčky koupíte zboží v původní hodnotě 10 000 Kč, jež bylo zlevněno o 20 % (tj. jeho cena po slevě činí 8 000 Kč), počty mluví ve Váš prospěch, konkrétně se jedná o částku 1 010 Kč, které reálně ušetříte tím, že jste si nové nářadí koupili ve slevě a nečekali na Vaši příští výplatu s tím, že si pak toto nářadí koupíte za standardní cenu (pokud tedy bude stále v nabídce).

Žádost o půjčku zvládnete do 5 minut, navíc zcela online

Rychlou půjčku od společnosti Kouzelná půjčka můžete získat během 60 minut. Stačí, když vyplníte žádost o půjčku na webu www.kouzelnapujcka.cz (do 60 minut Vám přijde informační SMS s vyrozuměním o výsledku schvalovacího procesu).

Peníze na účtu můžete mít v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku (při splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka).

Půjčku od společnosti Kouzelná půjčka získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vás jako klienta chrání před nekalými praktikami. Transparentnost nabídky a férové podmínky jsou také důvodem, proč se půjčka od společnosti Kouzelná půjčka umístila na 2. – 3. místě nedávného testu nezávislých analytiků, viz zde.

Pokud tedy máte vyhlédnuté nářadí, které by se Vám velmi hodilo pro začínající zahrádkářskou sezónu, neváhejte a požádejte ještě dnes o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka. Jak jsme Vám dokázali výše, finančně se to vyplatí a Vy navíc budete mít přesně to nářadí, které potřebujete.

* modelový příklad ze dne 28. 4. 2015, RPSN 3 044 %

1 Comment

  • Doporučujeme využít první půjčku zdarma, nabízí ji i společnost CreditOne, nebudete platit žádné poplatky ani úroky při splacení peněz včas. Vyhnete se zbytečně vysokým úrokúm a budete moci akci využít bez obav, že byste produkt následně přeplatili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *