Praktické řešení moderního interiéru – Šatní skříně

Mnoho z nás si ještě pamatuje dobu, kdy hlavně v předsíních zabíraly místo nevzhledné a těžkopádné skříně. Naštěstí ta doba je už dávno pryč a tyto byly nahrazeny vestavěnými skříněmi s variabilním množstvím úložného prostoru. Bez šatní skříně a pokud možno i moderně řešené, se již dnešní domácnosti takřka neobejdou.Malý byt

Šatní skříně vyřeší problém s prostorem

Zvlášť výhodné jsou tam, kde je člověk rád za každý kousek prostoru navíc. A proč ho tedy zabírat obyčejnými skříněmi, kde se navíc vejde jen polovina toho, co do organizovaného prostoru šatní skříně. Důležitý je u takovéto skříně nejen vnější vzhled, ale i vnitřní řešení. Při vhodném rozčlenění interiéru dokáže pak taková skříň doslova divy. Oblečení je nejen uspořádané, přehledné, ale mnohdy i elegantně uložené do dekorativních boxů. Mnoho lidí se domnívá, že ve skříni bohatě stačí poličky a jedna tyč na zavěšení šatů. Což je samozřejmě velký omyl. Mnohdy jsou poličky řešené tak, že zasahují hluboko do skříně a nevidíte na zadní hromádku oblečení a prádlo může být pokrčené. Police se v dnešní době u organizovaných úložných prostorů řeší různým způsobem.

Variabilita a moderní vzhled

Mohou být buď připevněné na stálo k tělu skříně, ale tak, že jsou přehledné nebo mohou být mobilní a zasunuté pomocí kovových kolíků. Tato možnost je výhodnější v tom, že můžete během zimního období přidat police na svetry, mikiny a v létě, kdy je oblečení méně je sundat. Zimní oblečení naskládat do uzavíratelných boxů a ukrýt. Všichni uživatelé tohoto organizovaného úložiště ocení především praktičnost, variabilitu a moderní vzhled. Skříň takto může ladit se zbytkem interiéru a zcela zapadnout do prostoru. Nikde nic netrčí, nenadbývá a nezabírá zbytečně místo. Vestavěné skříně je možné buď zakoupit hotové, nebo si jej nechat vyrobit přesně na míru. Je jen na vás, které variantě dáte přednost.

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.