Praktické řešení moderního interiéru – Šatní skříně

Mnoho z nás si ještě pamatuje dobu, kdy hlavně v předsíních zabíraly místo nevzhledné a těžkopádné skříně. Naštěstí ta doba je už dávno pryč a tyto byly nahrazeny vestavěnými skříněmi s variabilním množstvím úložného prostoru. Bez šatní skříně a pokud možno i moderně řešené, se již dnešní domácnosti takřka neobejdou.Malý byt

Šatní skříně vyřeší problém s prostorem

Zvlášť výhodné jsou tam, kde je člověk rád za každý kousek prostoru navíc. A proč ho tedy zabírat obyčejnými skříněmi, kde se navíc vejde jen polovina toho, co do organizovaného prostoru šatní skříně. Důležitý je u takovéto skříně nejen vnější vzhled, ale i vnitřní řešení. Při vhodném rozčlenění interiéru dokáže pak taková skříň doslova divy. Oblečení je nejen uspořádané, přehledné, ale mnohdy i elegantně uložené do dekorativních boxů. Mnoho lidí se domnívá, že ve skříni bohatě stačí poličky a jedna tyč na zavěšení šatů. Což je samozřejmě velký omyl. Mnohdy jsou poličky řešené tak, že zasahují hluboko do skříně a nevidíte na zadní hromádku oblečení a prádlo může být pokrčené. Police se v dnešní době u organizovaných úložných prostorů řeší různým způsobem.

Variabilita a moderní vzhled

Mohou být buď připevněné na stálo k tělu skříně, ale tak, že jsou přehledné nebo mohou být mobilní a zasunuté pomocí kovových kolíků. Tato možnost je výhodnější v tom, že můžete během zimního období přidat police na svetry, mikiny a v létě, kdy je oblečení méně je sundat. Zimní oblečení naskládat do uzavíratelných boxů a ukrýt. Všichni uživatelé tohoto organizovaného úložiště ocení především praktičnost, variabilitu a moderní vzhled. Skříň takto může ladit se zbytkem interiéru a zcela zapadnout do prostoru. Nikde nic netrčí, nenadbývá a nezabírá zbytečně místo. Vestavěné skříně je možné buď zakoupit hotové, nebo si jej nechat vyrobit přesně na míru. Je jen na vás, které variantě dáte přednost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *