Sháníte geometrický plán?

Potřebujete pro svoji stavbu, rekonstrukci nebo kolaudaci vypracovat geometrický plán a nemáte zrovna čas nazbyt? Pak jste nejspíš v docela tíživé situaci, neboť geodetické kanceláře a jednotliví geodeti mají často tolik zakázek, že zákazník musí vyčkat i celé týdny, než se na něj dostane řada. Samozřejmě chce-li zákazník svůj geometrický plán dostat i tak co nejdříve, jediné, co mu zbývá, je výrazně si připlatit. To v případě geodetických služeb může znamenat tisíce korun navíc.

Jedna z možností, která se vám nabízí, a to obzvláště v Plzni a Plzeňském kraji, je geodetická kancelář VISIONPLAN-3D. Ta nabízí různé služby – například laserové skenování, fotogrammetrii, letecké snímkování nebo právě geometrický plán. Ten si u nich můžete zařídit již za několik tisíc Kč. Výsledný dokument obdržíte v řádech dnů, dle konkrétní dohody.

VISIONPLAN působí na trhu geodézie již mnoho let a má za sebou dlouhou řadu různých projektů, ať už menších rodinných staveb nebo komplexních projektů pro projekční kanceláře, továrny, města a podobně.