Sprchové kouty s masážními funkcemi zažívají obrovský boom

Není sprcha, jako sprcha. Přesněji řečeno, podívejte se na dnešní sprchové kouty. Nemusí se nutně jednat o zažitý standard. Aktuální možnosti jsou více než bohaté, výjimku tak netvoří ani realizace moderní koupelny. Pokud tedy rekonstruujete stávající koupelnu, případně vybavujete novou koupelnu, pečlivě zvažte, jaký si sem pořídíte sprchový kout. A že máte raději koupání ve vaně? Ani to není žádnou překážkou – sprchové kouty, respektive masážní boxy jsou úplně o něčem jiném. Jakmile je vyzkoušíte, oblíbíte si je!

screen-levna-koupelna-cz-sprchovy-kut

Široký výběr pro každého

Sprchové kouty a masážní boxy jsou na našem trhu v široké nabídce. Mezi jednotlivými modelovými řadami, jež se odlišují celou řadou parametrů, ať již těch funkčních, tak konstrukčních nebo designových, si na své přijde naprosto každý – není zapotřebí žádného omezování. Rovněž v hladině pořizovací ceny, jsou zastoupeny snad všechny kategorie, není se tak nutné obávat, že byste si snad se svým rozpočtem nevystačili.

screen-levna-koupelna-cz-sprchovy-kout

Masážní boxy jsou ideální pro relaxaci a odpočinek

Když přijdete domů po náročném dnu, mnohdy zatoužíte po dokonalé relaxaci. Pořídíte-li si do koupelny vhodný masážní box, nebudete muset nikam chodit, a přesto lze počítat s dokonalým odpočinkem. Masážní boxy si lze představit jako speciálně upravené sprchové kouty pro náročnější. Kromě sprchového systému, na jaký jsme zvyklí, dostanete vždy něco navíc. Například hlavovou sprchu s funkcí tropického deště a zajisté nesmí chybět vodní trysky. Vodní masáž je určena pro každého člena vaší rodiny, bude mít tedy velké využití.

Zdroj: http://www.wellmall.cz/Koupelny/masazni-boxy/masazni-boxy-s-vysokou-vanickou/12695-RALPH-90-Well-Sprchovy-box
Zdroj: http://www.wellmall.cz/Koupelny/masazni-boxy/masazni-boxy-s-vysokou-vanickou/12695-RALPH-90-Well-Sprchovy-box

Výběr dveří do sprchového koutu

Pokud byste si vystačili s klasickým sprchovým koutem, ani ten nemusí představovat stín stereotypu. Zde se vyplatí pohrát především s designovým laděním. Samozřejmě, že by nemělo působit jakkoliv kontraproduktivně ve srovnání s ostatními koupelnovými prvky. Vždyť jedině tak lze docílit dokonalého celku.

Bezpečnostní sklo je naprostým standardem většiny sprchových koutů a věřte, že působí komfortním dojmem. Problémem dnes nejsou ani nejrůznější atypické sprchové kouty. Asi byste se nespokojili se sprchovým koutem, který by postrádal kvalitní dveře. Sprchové dveře jsou samostatnou kapitolou při realizaci sprchových koutů. Jsou nabízeny v nejrůznějších variacích. Mohou se otevírat doprava, doleva, nebo se vysouvat., zalamovat nebo dokonce shrnovat. Důležité je samozřejmě zvolit správné rozměry. Kromě skla jsou sprchové dveře nejčastěji vyráběny s využitím materiálu v podobě chromu. Je jen na vás, zda dáte zelenou matnému, nebo lesklému provedení.

screen-wellmall-cz-sprchove-dvere
Zdroj: http://www.wellmall.cz/Koupelny/sprchove-dvere/posuvne-sprchove-dvere-wellmall/12557-Sigma-SG-Gelco-Sprchove-dvere-dvoudilne-posuvne

Ať již budete pořizovat jakékoliv prvky do koupelny, je nutné vědět, kde nakoupit se zárukou kvality, vysoké životnosti a následné plné spokojenosti. Není to zase tak složitého – lze tak učinit i prostřednictvím internetu – stačí zavítat na web levna-koupelna.cz, kde si vyberou i ti náročnější!

[button link=“http://www.wellmall.cz/“ size=“large“ target=“new“]Zobrazit nabídku Wellmall.cz[/button]

Zdroj obrázků: Wellmall.cz & Levna-koupelna.cz

Radek Blinka

Jak vypadají interiérové nebo exteriérové prostory bydlení mi není v žádném případě jedno. Vždyť právě z maličkostí se skládá celek, který může vést k všestranné spokojenosti. Občas narazím na něco zajímavého, nebo mě něco napadne, tak proč se o to nepodělit v nějakém tom článku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *