Star Wars & VELUX Galactic Night Collection pro vaše malé rytíře

Milují vaše děti Star Wars anebo mezi fanoušky této slavné ságy patříte vy? Pak si můžete připomínat Luka Skywalkera, droidy anebo jiné postavičky klidně každý den. Zakoupit se totiž dají stylové zatemňující rolety Star Wars & VELUX Galactic Night Collection. Právě na jejich základní přednosti se podíváme podrobněji. Zcela jistě si najdou své místo v jakémkoli dětském pokoji. Vaše ratolesti mohou usínat mnohem příjemněji při pohledu na své hrdiny.

VELUX Galactic Night Collection zatemňujíci rolety
VELUX Galactic Night Collection zatemňujíci rolety

4 základní motivy

Nejprve je nutné předeslat, že se nejedná o nějaké univerzální rolety, které by byly typické rychlým blednutím barev, případně jinými nepříjemnými poruchami. Společnost Velux nabízí v rámci této kolekce celkem 4 originální motivy v nepropustné podobě. Malí Jediové mohou usínat za absolutní tmy s tím, že kolem nich se bude nacházet svět, který znají ze slavných filmů Star Wars, jež milují.

Jednoduché ovládání

Celý systém zcela zatemňujících rolet ze zmiňované kolekce je mimo jiné typický i velmi jednoduchým systémem manuálního ovládání. Může za to speciální ovládací lišta. Díky její přítomnosti se není zapotřebí obávat nějakého poškození podobně, jako je tomu u standardního ovládání prostřednictvím řetízků. O faktu, že se tento typ zatemnění bude hodit do jakéhokoli interiéru, není třeba nijak diskutovat.

4 základní motivy
4 základní motivy

Jde to i bez jakékoli chemie

Tyto zatemňovací rolety jsou vyrobeny z vysoce jakostních materiálů podle normy Oeko-Tex® Standard 100. Vaše děti se tak mohou cítit ve svém království naprosto skvěle. Samozřejmostí je mimo jiné i dlouhá životnost rolet. I přes fakt, že na ně budou neustále svítit sluneční paprsky, budou jejich barvy zachovány a děti si do večerních hodin užijí pohled na hrdiny Star Wars. Na www.veluxeshop.cz se provedení rolet můžete přesvědčit sami.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *