Vánoční osvětlení pro venkovní použití

screen-kokiska-1-venkovni-osvetleniVánoční atmosféru netvoří jen rozsvícený vánoční stromeček a spousta dárků a cukroví. Neméně důležité je také vánoční venkovní osvětlení, které nesmí chybět na žádném domě, chalupě nebo zahradě pro dokreslení kouzla svátečních – i těch všedních – zimních dní. Obdivujete každý rok vánoční světelné dekorace na sousedních obydlích? Letos můžete své sousedy bez problémů trumfnout. Pojďte si s námi projít nabídku venkovního vánočního osvětlení v našem e-shopu.

Druhy vánočního osvětlení na Kokiskashop.cz

U nás naleznete především vysoce kvalitní vánoční LED řetězy a LED kabely v různých délkách a barvách vhodné k lemování střech a budov, svítící stromy s květy vydávající teple či studeně bílé světlo, světelné větvičky, hvězdy a rampouchy. Pro venkovní výzdobu Vašeho domu si můžete vybrat až 40metrový světelný řetěz.screen-osvetleni-2-kokiska

Rozšiřitelné systémy vánočního osvětlení DiLED

Doporučit můžeme zejména vzájemně propojitelný a rozšiřitelný systém vánočního osvětlení DiLED v podobě jako vánoční osvětlení venkovní. Skvěle se hodí do světelných závěsů a sítí pro výzdobu domu nebo zahrady, který je velice flexibilní a zároveň úsporný, protože jeho průměrná životnost je 50 000 hodin. Velice oblíbený je také profesionální 3,5 m dlouhý rozšiřitelný světelný déšť LED XMAS se 180 diodami. Na dodané trafo (30 V 60 VA) lze tento světelný řetěz rozšířit až na 2000 diod.

Bezpečnostní kritéria venkovního vánočního osvětlení

screen-kokiska-venkovni-osvetleni-3Venkovní vánoční osvětlení nakupujte zásadně jen u prověřených prodejců s nabídkou kvalitních produktů. Nejen že se u levných a méně kvalitních modelů vánočního LED osvětlení může svítivost po roce používání snížit o třicet až čtyřicet procent, ale navíc hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem nebo riziko požáru. Proto pokud chcete prožít Vánoce v klidu a v pohodě, vybavte se včas kvalitním venkovním vánočním osvětlením z našeho e-shopu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *